wSPAniałe konferencje na Mazurach

Klasyczne, lecznicze, relaksujące i regenerujące – bogaty wachlarz zabiegów Wellness&SPA w Kompleksie Wypoczynkowo-Konferencyjnym „Mazur Syrenka” jest doskonałym uzupełnieniem konferencyjnej oferty dla firm. Naturalnie…na Mazurach!

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny "Mazur Syrenka" położony jest nad rzeką Krutynią, kajakowa trasa uznawana za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Otoczenie mazurskiej przyrody sprawia, że jest to idealne miejsce na biznesowe spotkania.

Spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje w malowniczej scenerii mazurskiej przyrody uwalniają kreatywność dając pomyślność spraw biznesowych oraz zapewniają dalszy rozwój interesów.

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny "Mazur Syrenka" posiada cztery sale konferencyjne mogące pomieścić od 20 do 120 osób. Zatem, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowgo można zorganizować zarówno kameralne biznesowe spotkanie jak i korporacyjną konferencję.

Mazury to nie tylko rowerowe eldorado, ale również raj dla turystów aktywnych. Dlatego też, Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny "Mazur Syrenka" swoim gościom prócz bogatego wachlarza zabiegów Wellness&SPA proponuję szeroką ofertą aktywnego wypoczynku.

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny „Mazur Syrenka” gwarantuję wszystko co niezbędne do udanego biznesowego spotkania oraz fizycznego jak i duchowego wypoczynku.

Podkowa

Bankiet

Szkolne

Teatr

Grunwald

20 os.

25 os.

25 os.

35 os.

Salon

20 os.

25 os.

25 os.

35 os.

Stara Kawiarnia

50 os.

50 os.

80 os.

100 os.

Syrenka

60 os.

60 os.

100 os.

120 os.

Pobierz ofertę!