Lista tłumaczy przysięgłych z Warmii i Mazur

Zaplecze techniczne
Tłumacze

 Menu

Język angielski

Język bułgarski

Język czeski

Język francuski

Język hiszpański

Język niemiecki

Język rosyjski

Język szwedzki

Język ukraiński

 

Język włoski

 

 

Tłumacze symutlaniczni



Język angielski

1.Bukato Wiktor Cezary
22 Lipca 1
13-220 Rybno
Tel:(23)696-60-06
Email: wbukato@post.pl
Bukato Wiktor Cezary jest również tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

2.Cieplińska Katarzyna dr nauk hum.
Spółdzielcza 38
10-638 Olsztyn
Tel:666-033-707
Email: cieplinska.tlumaczenia@gmail.com

3.Czyrko Barbara
Okrzei 4a m 11
11-500 Giżycko
Tel:0501-545-122
Email: barbarac@gizycko.mm.pl

4.Gozdek Jerzy
Gębika 15 m 14
10-691 Olsztyn
Tel:/fax:89-541-79-87, 603-389-528
Email: jerzy.gozdek@kappa.internetdsl.pl

5.Grozowska Monika
Studzienna 27-28/21
82-300 Elbląg
Tel:505 112 889
Email: grozowska@yahoo.com

6.Jakubek Janusz
Herdera 1 m 1
10-691 Olsztyn
Tel:89 541 36 66 , 604 195 396
Email: januszjakubek@poczta.onet.pl

7.Jensen Joanna
Reja 2/4 lok. 1
10-565 Olsztyn
Tel:(89) 533-88-35 tel/fax, (89) 521-26-38, 501-491-608
Email: info@oscartrans.com.pl

8.Korzeniewski Rafał
Robotnicza 88 m 1
82-300 Elbląg
Tel:55-615-10-28, 666-577-193. fax: 58-739-12-76
Email: biuro@tlumaczenia.elblag.pl

9.Kozłowska-Plak Elżbieta
Zielona 16
19-300 Mrozy Wielkie
Tel:501 442 702
Email: elzbietaplak@interia.pl

10.Krasnopolska-Maliszewska Lilia
Występ 12
12-114 Rozogi
Tel:089-722-64-57, 0663-137-149
Email: for_lila@wp.pl
Krasnopolska-Maliszewska Lilia jest również tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

11.Krawczyk-Łaskarzewska Anna dr
Ratuszowa 3/6
10-116 Olsztyn
Email: jlask@o2.pl

12.Kwiatkowska Anna
Gruszowe Sady 38
10-745 Olsztyn
Tel:89-542-41-57, 693-221-441

13.Łojek Anna
Ludowa 3A/16
11-300 Biskupiec
Tel:0609-142-657
Email: anna.lojek@data.pl

14.Maciągowska Ewa
Hallera 19c/5
13-300 Działdowo
Tel:(23) 697-33-94

15.Makowczyńska Małgorzata
Hetmańska 3/37
82-300 Elbląg
Tel:607 403 083

16.Monkiewicz Jacek
Norwida 16
19-400 Olecko
Tel:87-523-02-11
Email: jacek@monkiewicz.biz

17.Nehring Waldemar
Kopernika 6 m 23
14-200 Iława
Tel:609 089 162
Email:waldemar.nehring@unalingua.pl,www.unalingua.pl

18.Niedźwiedź Tomasz
Wyzwolenia 16/45
10-106 Olsztyn
Tel:508-136-826

19.Nourain Faisal
Malborska 2
14-200 Iława
Tel:89 64 96 414; 664 131 576
Email: mahgoub97@hotmail.com

20.Nourain Lucyna
Malborska 2
14-200 Iława
Tel:89 649 64 14; 604 63 67 30
Email: lucy1224@wp.pl

21.Nowakowska Barbara Danuta
Mazurska 48
11-513 Rydzewo
Tel:(+48) 87 421 11 86, (+48) 694 271 041

22.Orzeł Mariusz
Tysiąclecia 29 m 10
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Tel:56-472-48-22, 603-598-173
Email: roadie73@gmail.com

23.Przeszlakowska-Wasilewska Joanna-Irena
Juliusza Kossaka 15
10-349 Olsztyn
Tel:(89) 535-70-77

24.Radziszewski Wojciech Piotr
Pstrowskiego 14G/15
10-601 Olsztyn
Tel:0 501 865 983, 089 543 62 01
Email: info@englishunited.pl

25.Rochowczyk Małgorzata
Kołobrzeska 13 L/88
10-445 Olsztyn
Tel:(89) 533-44-16, 601-558-063

26.Rutkowska-Rabczyńska Katarzyna Anna
Gdańska 6A/14
10-254 Olsztyn
Tel:(89)534-84-860 696 798-059

27.Tokarska Iwona
Malinowa 3
10-316 Olsztyn
Tel:89 526-68-19, 601-941-162
Email: engtranslator@poczta.onet.pl

28.Trawczyńska Marta
Sw. Wojciecha 3/3A lok. 1
10-038 Olsztyn
Tel:665-240-339
Email: mtrawczynska@wp.pl

29.Walc Anna
Stawigudzka 8b/54
10-687 Jaroty
Tel:607 529 530
Email: angielski@tlumaczeniaprzysiegle.org
www.tlumaczeniaprzysiegle.org

30.Wisiński Rafał
Chopina 35
14-200 Iława
Tel:696 475 982
Email: rafalwisinski@gmail.com

31.Wiśniewska-Probola Mariola

Kościuszki 14/4
10-502 Olsztyn
Tel:(89)534-57-49, 056-771-056

Menu

Język bułgarski

1.Juśkiewicz Halina
Żołnierska 11a m. 6
10-558 Olsztyn
Tel:885 020 168
Email: haljusk@poczta.fm

2.Popowicz Irena
Słupy 72
10-381 Olsztyn 2
Tel:(089) 513-57-42
Email: ipopo@vp.pl

Menu

Język czeski

1.Guziur Janusz prof. dr hab.
Żołnierska 21/35
10-560 Olsztyn 17
Tel:(89) 533-19-88

Menu

Język francuski

1.Borys Iwona
os. Gutkowo 77A
11-041 Olsztyn
Tel:(089) 523-94-230 502-592-892
Email: paroles1@wp.pl
Borys Iwona jest również tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

2.Być Monika Agnieszka
Sokola 6D/28
11-041 Olsztyn
Tel:668-519-670
Email: info@kliwertlumaczenia.pl
Www: www.kliwertlumaczenia.pl

3.Jegliński Wojciech
Osiedle nad Legą 4/37
19-400 Olecko
Tel:87 520-01-55, 663-494-237
Email: wojeg@wp.pl

4.Karandziej Iwona
Środkowa 3/20
19-400 Olecko
Tel:600 069 814
Email: zuza075@wp.pl

5.Kasiułajtis Bożena
Skłodowskiej 2A m 20
14-200 Iława
tel/fax 89 648 21 24

6.Rzeszotarska Małgorzata
al. Przyjaciół 13/1
10-147 Olsztyn
Tel:89 527 59 28, 603 995 845
Email: palabra@go2.pl
Rzeszotarska Małgorzata jest również tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego.

7.Wiszniewska-Ropel Iwona
Konopnickiej 1
19-400 Olecko
Tel:87-520-29-06, 602-404-649
Email: iwonaropel@o2.pl

8.Wrochna Ewa
Kasztanowa 13
11-015 Olsztynek
Tel:89 51 93 405, 507 049 205
Email: ewa.wrochna@gmail.com
Wrochna Ewa jest również tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

9.Żęgota Bożena
Kościuszki 13 pokój 209
10-502 Olsztyn
Tel:89-514-36-31, fax: 89-514-36-30, 601-613-
729, 89-535-72-43
Email: bozena_zegota@o2.pl
Żęgota Bożena jest również tłumaczem przysięgłym języka włoskiego.

Menu

Język hiszpański

1.Mesojed Anna Elżbieta
Wierzbowa 13
10-159 Olsztyn
Tel:89 535 34 86, 600 821 067
Email: mesojez@poczta.onet.pl

2.Rzeszotarska Małgorzata
al. Przyjaciół 13/1
10-147 Olsztyn
Tel:89 527 59 28, 603 995 845
Email: palabra@go2.pl
Rzeszotarska Małgorzata jest również tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.

3.Stefaniak Agnieszka
Jagiełły 7 D m 18
14-100 Ostróda
Tel:(89) 642 24 48, kom. 518-410-485

Menu

Język niemiecki

1.Anuszkiewicz Krystyna
kontakt:
Lwowska 3
19-500 Gołdap
Tel:606 312 583
Email: kryjan2@o2.pl

2.Balińska Dorota

Gębika 57/13
10-691 Olsztyn
Tel:501-63-77-55

3.Błaszczyk Dariusz
Wczasowa 43
10-183 Olsztyn
Tel:0 608-110-092
Email: 608110092@web.de

4.Borowski Zygmunt
Piaski 42
13-230 Lidzbark
Tel:23-696-16-67

5.Brzezińska Magdalena
Wiejska 19 V/1
82-300 Elbląg
Tel:fax (55)233-09-49, 604 074 495

6.Budzińska Ewa

Sokola 4/11
19-400 Olecko
Tel: 604 071 877

7.Buk Andrzej
Radomek 50
14-200 Iława
Tel:(89) 640-10-22
Email: bukus1@wp.pl

8.Buk Ewa Danuta

Radomek 50
14-200 Iława
Tel:(89) 640-10-22
Email: ewa-buk@wp.pl

9.Cieciera Alicja
Jarosława Dąbrowskiego 10/1
11-100 Lidzbark Warmiński
Tel:600-476-738

10.Ciołkowska Anna
Orzeszkowej 34A/44
19-300 Ełk
Tel:/fax:087-610-99-89, 0606-385-427
Email: translat@onet.pl

11.Czacharowska Teresa
Armii Krajowej 4 m.1
11-500 Giżycko
Tel:87/428 35 24, 606 460 389
Email: t.czacharowska@gmail.com

12.Dargiewicz Anna

Gen. S. Grota Roweckiego 23
10-693 Olsztyn
Tel:(89)543-07-690 508 294-870

13.Dembińska Karolina

Gwiezdna 11/10
82-300 Elbląg
Tel:0-55 642-48-52, 0-668-988-522
Email: carbonara@op.pl

14.Derecka Edyta dr
Dziewanny 82
11-041 Olsztyn
Tel:fax (089) 523-93-96, 0604-23-33-20
Email: edit@edit.olsztyn.pl

15.Dobucki Jacek
Malinowo 8/7
13-200 Działdowo
Tel:697 539 867, (23) 697 90 13

16.Dondalska Mirosława Urszula
Polna 1 D/14
10-059 Olsztyn
Tel:503-316-850

17.Dota-Kubińska Agnieszka
Kętrzyńskiego 7/1
14-100 Ostróda
Tel:89-642-15-06, 501-679-453

18.Dulisz Ilona
Leszno 36
11-010 Barczewo
Tel:606-251-893
Email: ilona.dulisz@neostrada.pl

19.Foryś Hanna
Rolnicza 28
11-500 Giżycko
Tel:602-495-047
Email: hgfl@wp.pl

20.Fuzinski Małgorzata
Zbożowa 53
10-806 Olsztyn
Tel:89 527 17 53, 502 593 021
Email: fuzinski@op.pl

21.Gniedziejko Marcin
Bartąg, ul. Miła 13
10-687 Olsztyn
Tel:89 541-06-36, 604-616-644
Email: kancelaria@verbalis.pl
Www: www.verbalis.pl

22.Hapke Anna
Kościuszki 32B
82-300 Elbląg
Tel:(055) 611 00 85, kom. 0608 076 266
Email: anna@hapke.pl

23.Harasimowicz Marek Sławomir
Staffa 47
82-300 Elbląg
Tel:/fax:055 236 30 75, 0604 26 44 41
Email: tlumaczenia@gnom.com.pl

24.Hoffmann Marta
Piękna 22/7
19-300 Ełk
Tel:(087) 610 32 00
Email: hoffmart@o2.pl

25.Jachimowicz Aneta dr nauk hum.
Kwiatowa 4 Łęgajny
11-010 Barczewo
Tel:89-534-57-14
Email: anetajachimowicz@o2.pl

26.Jarocka Jolanta
Mrongowiusza 12/12
11-700 Mrągowo
Tel:(89) 741-45-48

27.Kociela-Rybicka Elilia Maria
Dębowa 3 m 74
13-200 Działdowo
Tel:(23) 697 97 35 , 504 187 764
Email: emkoc@wp.pl

28.Krassowska-Starak Iwona
Wileńska 27/4
11-700 Mrągowo
Email: iwona.krassowska-starak@gmx.net

29.Kurowska Kornelia
Jagiellończyka 27/4
10-062 Olsztyn
Tel:502-180-902
Email: korneliakurowska@gmail.com

30.Lipińska Małgorzata
Grottgera 90/2
82-300 Elbląg
Tel:606 227-687, 55 233-75-12

31.Łukaszewicz Agnieszka
Mickiewicza 31
11-200 Bartoszyce
Tel: 606-853-880
Email: agnieszka_lukaszewicz@o2.pl

32.Małkińska Marlena
Nowy Dwór 5
14-300 Morąg
Tel:507-819-024

33.Mączak Mariusz
os. Brzozowe 4/29
11-700 Mrągowo
Tel:(89) 741-64-97, (89) 741-20-38, 504-253-899
Email: tlumacz5@wp.eu

34.Mengel Włodzimierz
Leśna 1
82-300 Elbląg
Tel:(55) 234-17-490 609 137-469

35.Nowicki Marcin
Piastowska 1/11
14-100 Ostróda
Tel: 89 642-13-21

36.Oprzyńska-Pacewicz Dagmara
Tel:/fax: 89 534 19 23
Email: dag@dag-center.com
www.dag-center.com

37.Orłowska Izabela
Żołnierska 2/1
11-700 Mrągowo
Tel:502 84 84 28
Email: izabela.biuro@gmail.com

38.Paul-Stolf Dominika
Gronowo Górne, ul. Rubinowa 5 m 6
82-310 Elbląg 2
Tel:55 236-61-18

39.Pełka-Ręczkowska Lucyna Anna
Grunwaldzka 30 m.13
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Tel:56-474-26-59, 515-990-909

40.Pirc Anna Romana

Ks. Witolda 21
10-067 Olsztyn
Tel:692 505 801
Email: ania.pirc@wp.pl

41.Pochmara-Hahnkamp Sylwia
Pszczółki Mai 11/2
10-696 Olsztyn
Tel:89-5410486, 608424265
Email: sylpo@interia.pl

42.Prud Joanna
Książąt Mazowieckich 4
19-300 Ełk
Tel:600 484-343, (87) 610-08-68
Email: jprud@post.pl

43.Radosz Piotr
Leśna 19
12-100 Szczytno
Tel:0604-568-629, fax: 089-621-01-28
Email: piotr-radl@wp.pl

44.Smolec Lidia
Gdyńska 10
10-609 Olsztyn
Tel:604 935 426; 89 544 14 14
Fax: 89 544 14 14
Email: lidia@smolec.pl.pl

45.Spychał Barbara
Lemany 15a
12-100 Szczytno
Tel:602-789-194; +48 624 36 19
Email: barbara.spychal@wp.pl

46.Subrewicz Witold Andrzej
Saturna 4
14-200 Iława
Tel:603-288-329

47.Syguła Joanna
Wojska Polska 6c m.14
14-200 Iława
Tel:608-328-198
Email: wildedzika@wp.pl

48.Szotko Magdalena
Piotra Skargi 1 m 9
14-200 Iława
Tel:692-697-510

49.Sztukowski Waldemar
Nowa 1/19
11-100 Lidzbark Warmiński
Tel:607 087 396

50.Świeczkowski Anastazy Lesław
Profesorska 20/4
10-080 Olsztyn
Tel:696-460-023

51.Tomczyńska Katarzyna Monika

Grobla Św. Jerzego 18 m. 13
82-300 Elbląg
Tel:55 233 69 70; 501 573 466
Email: k-tomczynska@el.home.pl

52.Turska Marta
Rumiankowa 24
19-300 Ełk
Tel:0 692-023-655
Email: marta_turska@wp.pl

53.Vermez Zenobia
Kujawska 8/8
14-300 Morąg
Tel:(089) 757-43-84,0 502 817-751

54.Wasińska-Kowalczyk Dorota Danuta
Królewiecka 105A
82-300 Elbląg
Tel:0 509-411-167
Email: dorisomino@op.pl

55.Welenc-Łojewska Monika Sylwia
Mławska 17
12-130 Szczytno
Tel:089-623-15-59
Email: pewit@poczta.onet.pl

56.Witkowska Magdalena Agnieszka
Plac Gdański 8 m. 1
14-300 Morąg
Tel:89-757-28-27, 600-38-12-15
Email: magdalena2@o2.pl

57.Worobel Ewa
Dąbrowszczaków 8/9 klatka B lokal 1
10-539 Olsztyn
tel./ faks89/527 92 58, 603 855 439

Menu

Język rosyjski

1.Borowa Helena
Grota-Roweckiego 2/40
19-300 Ełk
Tel:087-732-14-85, 0600-446-724
Email: helkowbor@wp.pl

2.Borys Iwona
os. Gutkowo 77A
11-041 Olsztyn
Tel:(089) 523-94-230 502-592-892
Email: paroles1@wp.pl
Borys Iwona jest również tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.

3.Bukato Wiktor Cezary
22 Lipca 1
13-220 Rybno
Tel:(23)696-60-06
Email: wbukato@post.pl
Pan Bukato Wiktor Cezary jest również tłumaczem przysięgłym języka angielskiego.

4.Górska Irena
Pawła Sowy 14, Kieźliny
10-371 Olsztyn
Tel:89-513-50-73, 608-42-57-96

5.Jabłońska Katarzyna
Tunelowa 6/1
19-400 Olecko
Tel:87 523-91-51
Email: katarzyna_jablonska@poczta.fm

6.Jarzyńska Anna
Fromborska 23 m.44
82-300 Elbląg
Tel:(55) 232-28-21

7.Kisły Czesław
Wańkowicza 14/53
10-684 Olsztyn
Tel:89 542-88-58, 603-080-705

8.Klatt Halina

Ostródzka 46 A/22
14-200 Iława
Tel:604-601-195
Email: tklatt@wp.pl

9.Krasnopolska-Maliszewska Lilia
Występ 12
12-114 Rozogi
Tel:089-722-64-57, 0663-137-149
Email: for_lila@wp.pl
Krasnopolska-Maliszewska Lilia jest również tłumaczem przysięgłym języka angielskiego.

10.Lichacz Józef

Królowej Jadwigi 4/42
11-500 Giżycko
Tel:(87) 428-77-93, 600-622-919
Email: jlichacz10@wp.pl

11.Michlewicz-Czarnecka Stanisława

Czarnieckiego 67B m 58
14-100 Ostróda
Tel:89 646 75 53, 506 579 182
Email: stanluczek@gazeta.pl

12.Mierzwińska Adriana
Zamenhofa 13/34
10-280 Olsztyn
Tel:509 827 418

13.Mierzwiński Aleksander
Ks. J. Popiełuszki 3 m. 18
10-693 Olsztyn
Tel:606 242 117

14.Milanowski Marek Piotr
Jana III Sobieskiego 6/6
82-300 Elbląg
Tel:502 94 88 27

15.Narkowicz Weronika
Nowowiejskiego 49
11-200 Bartoszyce
Tel:/fax: 089-764-33-64
Email: w.narkowicz@wp.pl

16.Olkowska Stefania
Kopernika 1/13
10-510 Olsztyn
Tel:fax (89) 527-74-860 506 668-873

17.Romanowska Ewa

Krzysztofa C. Mrongowiusza 8 m. 2
10-537 Olsztyn
Tel:604-99-61-99
Email: ewa.romanowska@borussia.pl

18.Samojłowicz Beata

Warmińska 2/5
10-545 Olsztyn
Tel:(89) 65 12 182, 509 100 473

19.Siemianowska Izabella
M. Curie-Skłodowskiej 11/4
10-109 Olsztyn
Tel:608-494-741

21.van Lienen Grażyna Elżbieta
Marszałka Józefa Pisłudskiego 5/8
12-100 Szczytno
Tel:509 473 550
Email: grazi1@wp.pl

22.Wrochna Ewa
Kasztanowa 13
11-015 Olsztynek
Tel:89 51 93 405, 507 049 205
Email: ewa.wrochna@gmail.com
Wrochna Ewa jest również tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.
 

23. Jelena Szczerbina-Doukszewicz
Tel: 884 095 950
Email:ldaukszewicz@list.ru

 

Menu

Język szwedzki

1.Dobek - Ptaszyńska Danuta Małgorzata
Marii Curie - Skłodowskiej 9
12-100 Szczytno
Tel:0505-057-260
Email: mdobek@interia.pl

Menu

Język ukraiński

1.Babiak-Owad Anna Maria
Karolewo 3B/57
11-400 Kętrzyn
Tel:+48 505 741 386
Email: annamaria.babiak@gmail.com

2.Brewka Igor
Jana Boenigka 24a/1
10-686 Olsztyn
Tel:0 608 592 197
Email: tlumacz@ukrainski.info, www.ukrainski.info

Menu

Język włoski

1.Pieńkos Mirosława
J.Dadleza 1/94
10-687 Olsztyn
Tel:502-625-185, 89 541 00 96
Email: mirkapolsztyn@wp.pl

2.Żęgota Bożena
Kościuszki 13 pokój 209
10-502 Olsztyn
Tel:89-514-36-31, fax: 89-514-36-30, 601-613-
729, 89-535-72-43
Email: bozena_zegota@o2.pl
Żęgota Bożena jest również tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.

Menu

Lista tłumaczny przyciegłych została sporządzona w 2015 roku na podstawie ewidencji Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tłumacze symultaniczni

1.Biuro tłumaczeń Optima
OPTIMA oferuje pełen zakres tłumaczeń na wszystkie języki europejskie. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne, przysięgłe.
Hetmańska 26 lok. 3
82-300 Elbląg
biuro@optima-tlumaczenia.pl
http://www.optima-tlumaczenia.pl/

2.Agencja Lingwistyczna Gnom
Firma zajmuje się głównie z tłumaczeniami tekstów, organizujemy jednak także tłumaczy na konferencje, spotkania biznesowe, do tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych.
ul. Leopolda Staffa 47
82-300 ELBLĄG     tel. 055 236 30 75
tel. kom: 0 604 26 44 41
e-mail: tlumaczenia@gnom.com.pl

3.Biuro Tlumaczen Emilia
Olsztyńskie Biuro Tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia zwykłe z języków europejskich na język polski oraz z języka polskiego na ww. języki.
ul. Bolka i Lolka 47
10-696 Olsztyn
tel. fax 89 542 57 31
tel. kom. 503 79 11 31
e-mail: biuro@emiliabiuro.pl

4.DAG-CENTER
DAG-CENTER jest certyfikowanym biurem tłumaczeń.Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi wraz z obsługą techniczną.Specjalizujemy się w tłumaczeniu języków państw ościennych, a także innych języków europejskich i pozaeuropejskich.
ul. W. Kętrzyńskiego 5 lok.18
10-506 Olsztyn
Tel.:+48 (89) 534 19 23
Faks:+48 (89) 534 19 23
www.dag-center.com
dag@dag-center.com

Menu

facebook