Kurs na Mazury!

Kiedy wiatr wieje w oczy przemyj je wodą z mazurskich jezior! Integracja pod żaglami to doskonały sposób na zaktywizowanie pracowników i nauka pracy w zespole. Poznaj ofertę firmy 12PL, która kreuje swoją ofertę w oparciu o żywioły wiatru i wody oraz szeroko rozumianego żeglarstwa.

Co zrobić kiedy na jeziorze jest flauta? Co to jest fok i rufa? I dlaczego warto mieć szeklę do łączenia elementów takielunku? Na te i podobne pytania odpowiedź poznają wszystkie koorporacyjne szczury lądowe, które skorzystają z oferty 12PL.

Ponad 20 letnie doświadczenie trenerów i instruktorów firmy zdobyte na akwenach całego świata pozwala na bezpieczne poznanie tajników żeglarstwa i najbardziej malowniczych zakątków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Oferta firmy 12PL obejmuje zarówno rekreacyjne rejsy statkiem wycieczkowym oraz spływy kajakowe malowniczymi szlakami Warmii i Mazur, a także aktywność fizyczną od prac bosmańskich po budowę tratw rozbitków oraz organizację pełnych adrenaliny i emocji regat żeglarskich.Pobierz ofertę