"Mazur-Syrenka"

Adres: Krutyń 14
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 89 7421836
Strona www: http://www.mazursyrenka.com
Email biuro@mazursyrenka.pl

Opis

Zapraszamy na konferencje integracyjne na Mazurach do urokliwej wsi Krutyń, położonej w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Tutaj, dzięki sile otaczającej natury nadasz właściwy rytm Twojemu biznesowi. To inwestycja w największy kapitał Twojej firmy, jakim są Pracownicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży hotelarsko – gastronomicznej jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla każdej firmy. Dobrze zorganizowany wyjazd szkoleniowy połączony z programem integracyjnym potrafi przynieść zaskakujące efekty. Dysponujemy 4 salami szkoleniowymi – wielofunkcyjnymi. Sale dostosowujemy do liczby uczestników szkolenia, liczby gości hotelowych oraz wymogów technicznych wyznaczonych przez organizatorów. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Zapewniamy zaplecze technicznie: projektory multimedialne, ekrany, nagłośnienie, flipchart.

 

Sala

Powierzchnia sali

Liczba miejsc w ustawieniu „U”

Liczba miejsc w ustawieniu teatralnym

Grunwald

60m2

25

30

Mazuria

130m2

80

120

Lilia Wodna

130m2

80

120

Stara Kawiarnia

100m2

70

100

 

Zakwaterowanie

Oferujemy Państwu 120 miejsc noclegowych zlokalizowanych w 3 budynkach nad rzeką Krutynią. Zapewniając Państwu najlepsze warunki pracy oraz wypoczynku zadbaliśmy o komfort pobytu. Każdy z pokoi wyposażony został w: łazienkę, radio oraz TV-LCD z pełnym węzłem satelitarnym.

Lokalizacja

Krutyń, jest miejscowością położoną nad rzeką Krutynia, jedną z najpiękniejszych i najczystszych rzek, słynną ze spływów kajakowych. Miejscowość była już w czasach przedwojennych znana jako miejscowość uzdrowiskowa ze względu na mikroklimaty związane z konfiguracją terenu i dużymi obszarami lasu i jezior. Infrastruktura turystyczna rozwijała się tu już między 1900 a 1940.


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook