Pokoje zagadek w Mrągowie

W Mrągowie powstał Escape Room. W jednym z dwóch pokoi zagadek mrągowianie i turyści mogą zostać bohaterami snu dziewczynki lub rozwiązać zagadkę śmierci naukowca. Escape room to nowa atrakcja firmy Fun-park.pl.
 
ESCAPE ROOM to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie ograniczony czas do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju typu escape the room. Szukajcie wskazówek, wykorzystujcie przedmioty, rozwiążcie łamigłówki. Przed Wami cel: wydostać się!

W każdym ze scenariuszy stajecie się uczestnikami emocjonującej przygody. Wkraczacie do gry, której przejście wymaga sprytu, spostrzegawczości i współpracy. Nasze pokoje ucieczek przeniosą Cię w inny świat. Wszystkie są wypełnione tajemniczymi wskazówkami prowadzącymi do rozwiązania zagadki! Zabierz przyjaciół, rodzinę, współpracowników i sprawdź się!
Czas gry 60 min
Ekipa 2-5 osób
Cel wydostanie się i rozwiązanie zagadek!
Koszt od 80 zł za grupę.

Wiek graczy
Minimalny wiek do gry to 14 lat. Osoby w wieku poniżej 14 lat są dopuszczane do gry w towarzystwie osoby pełnoletniej. Głównym powodem jest trudność gry.
Dla kogo?
Escape the room to świetna rozrywka dla wszystkich. Escape Room odwiedzają grupy przyjaciół, rodziny, pary, zespoły z pracy. Doskonały sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Bezpieczeństwo
Nasze pokoje są całkowicie bezpieczne. Gracze zawsze mają możliwość samodzielnego wydostania się w dowolnym momencie. W każdym pokoju znajduje się klucz od drzwi wyjściowych, które w każdym momencie można otworzyć i wyjść. Ponadto cały czas pozostajecie w kontakcie przez krótkofalówkę z członkiem naszej załogi, który bacznie obserwuje Wasze poczynania dzięki kamerom zamontowanym w każdym pokoju.

NASZE POKOJE
Podróże przez sny
Pomieszczenie rodem ze snu. Odwiedź świat zagubionej we śnie dziewczynki , odkryj tajemnice i pomóż uwolnić się jej ze świata iluzji...

 

 

Zbrodnia
Przeprowadź własne śledztwo. Wejdź do pokoju naukowca i rozwiąż zagadkę jego śmierci. Zbieraj poszlaki, badaj dowody, szukaj zabójcy. Tylko w ten sposób uda Ci się wydostać…

 

 

 

Źródło: Fun-park.pl

facebook