Hurtownia mazurskich atrakcji!

Nie daj się oszukać malkontentom! Mazury są pełne atrakcji stworzonych przez naturę oraz ludzi z pasją. Wystarczy, że w podróży po regionie będziesz miał profesjonalnego przewodnika.

Ryk silników i zapach spalin podczas wyścigu gokartów czy offroadowego rajdu. Walka w paintballowej bitwie, w której wygrywa dobrze zastosowana taktyka i wyeliminowanie przeciwnika poprzez splat. Zabawa w poszukiwaczy skarbów i eksploracja Mazur wykrywaczem metali. Długa przeszkoda rodem z parku linowego + zjazd tyrolką, oraz wyścigi wraków.

Mocno wciągające aktywne formy wypoczynku to propozycja firmy Fun-park.pl dla miłośników ekstremalnej przygody. Głównym elementem oferty firmy jest rywalizacja, integracja oraz dobra zabawa!

Wachlarz możliwości firmy jest nieskończony, bowiem scenariusze aktywnego wypoczynku na Mazurach tworzone są przez ludzi z pasją. Wszystkim propozycjom towarzyszy adrenalina na lądzie, w wodzie czy w powietrzu.

Każda oferta odpowiada na indywidualne oczekiwania klienta. Firma realizuje wysokobudżetowe spotkania firmowe jak i i niedrogie, lecz ciekawe programy dla dzieci i młodzieży.

POBIERZ OFERTĘ