Konferencje w żeglarskim klimacie

Czterogwiazdkowy hotel SPA nad jeziorem posiadający wychodzącą poza standardowe ramy ofertę zorganizowania konferencji, szkoleń i integracji na pokładzie statku pasażerskiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wyobrażeniom uczestników biznesowych spotkań Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa **** proponuje nietuzinkowe pomysły i innowacyjne rozwiązania na organizację konferencji, szkoleń oraz integracji. Wszystko oczywiście w żeglarskim klimacie przy dźwiękach szant i szumie fal.

Centrum biznesowe hotelu to trzy multimedialne sale szkoleniowe dla 90, 110 i 200 osób, kameralna salka w wieży obserwacyjnej z widokiem na cztery strony świata, zespół doświadczonych pracowników oraz profesjonalne zaplecze techniczne do obsługi konferencji, targów, spotkań oraz bankietów.

Teatr

Podkowa

Bankiet

Klasa

Sala Czerwona

200

120

180

120

Sala Zielona

90

30

60

40

Sala Niebieska

110

40

70

50

Jak na obiekt konferencyjny wielu możliwości przystało Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa**** położony w samym centrum w Krainy Wielkich Jezior Mazurskich proponuje swoim biznesowym gościom szkolenie bądź integrację podczas rejsu statkiem z przystankami w ciekawych miejscach.

Zróżnicowany pięciohektarowy teren wokół hotelu, własna linia brzegowa i port żeglarski z flotą statków pasażerskich, a także restauracja ze szklaną podłogą, barem w kształcie statku i panoramicznym widokiem na jezioro z przestronnego tarasu dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas integracji.