Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Adres: Stare Sady 4
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 874298400
Strona www: http://www.hotel-port.pl
Email recepcja@hotel-port.pl

Opis

Doskonały wypoczynek nad samym brzegiem jeziora, z dostępem do szlaku żeglarskiego, blisko lasów Puszczy Piskiej. Dzieci do 6 lat - pobyt gratis! W pakiecie śniadania i obiadokolacje, zajęcia dla dzieci z animatorem, ogniska, rejsy statkiem, wieczory taneczne.

W obiekcie

Centrum biznesowe hotelu to trzy sale szkoleniowe dla 90, 110 i 200 osób, kameralna salka w wieży obserwacyjnej z widokiem na cztery strony świata oraz profesjonalne zaplecze techniczne do obsługi konferencji, targów, spotkań oraz bankietów.
Sala czerwona
Duża, funkcjonalna i przestronna sala konferencyjno - bankietowa o pow. 350 m2. Sala idealna na szkolenia, jako powierzchnia targowa oraz jako sala bankietowa. Posiada parkiet o powierzchni 40 m2 oraz scenę. Pomieści w różnych ustawieniach od 120 do 200 osób.
Sala niebieska
Elegancka i przestronna, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 112 m2. W sali wydzielony parkiet o pow. 35 m2 oraz dostęp do światła dziennego. Pomieści w różnych ustawieniach od 40 do 110 osób.
Sala zielona
Elegancka i przestronna, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 112 m2. Sala posiada dostęp do światła dziennego. Pomieści w różnych ustawieniach od 30 do 90 osób.
Bezpłatnie:
Klimatyzacja
Nagłośnienie
Dostęp do internetu
Rzutnik multimedialny
Ekran
Wskaźnik laserowy
Zaciemnienie sali
Za dopłatą:
Flipchart i pisaki (20 zł/ dzień)
Tablica suchościeralna i pisaki (20 zł/ dzień)
Sztaluga (10 zł/ dzień)
Przerwa kawowa (8 - 25 zł)

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 160 wygodnych pokoi w czterogwiazdkowym standardzie:
131 pokoi dwuosobowych - 20 m2
8 pokoi jednoosobowych - 15 m2
11 pokoi trzyosobowych - 30 m2
6 pokoi LUX - 40 m2
4 apartamenty- 50 m2

Gastronomia

Stylowe wnętrze restauracji z barem w kształcie żaglowca, przeszklonym parkietem z widokiem na basen oraz przestronnym tarasem z panoramicznym widokiem na jezioro Tałty będzie ciekawym urozmaiceniem posiłku. Serwujemy dania zarówno kuchni staropolskiej jak i europejskiej. Szef Kuchni dba o wysoką jakość i wyjątkowy smak dań.  Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla urozmaicenia posiłków proponujemy ciasta wykonane według domowych receptur oraz aromatyczną kawę i herbatę.

Lokalizacja na mapie


Zobacz również (54)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook