Konferencja w słonecznym pałacu na Mazurach

Połączenie nowoczesnych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą we wnętrzach wyróżniających się sztukateriami, ozdobnymi kolumnami i klasycznymi meblami.

HOTEL*** SOLAR PALACE Spa & Wellness to komfortowe miejsce biznesowych spotkań i wypoczynku na Mazurach. Obiekt posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, profesjonalną obsługę oraz niezliczone możliwości organizacji konferencji, szkoleń oraz integracji.

Hotel posiada dwie sale konferencyjne. Sala Portretowa o powierzchni 60m2 to idealne miejsce na organizację kameralnego spotkania biznesowego. Sala Zimowa to przestrzeń doskonała na konferencję lub seminarium.

Teatr

Podkowa

Klasa

Bankiet

Koktajl

Sala Portretowa

11

22

40

Sala Zimowa

172

44

89

155

295

HOTEL*** SOLAR PALACE Spa & Wellness jest malowniczo położony nad jeziorem Czos w Mrągowie, mieście znanym z Mazurskiej Nocy Kabaretowej oraz Festiwalu Piknik Country. Pełna ciszy i spokoju lokalizacja obiektu pozwala wypocząć po dniu wytężonej pracy. Służą temu wszelkie udogodnienia jakie znajdują się w hotelu w Strefie Spa & Wellness z bogatą paletą usług.

 

SALA PORTRETOWA

 

SALA ZIMOWA