HOTEL*** SOLAR PALACE SPA & Wellness Lila Najmoła

Adres: ul. Jaszczurcza Góra 22,24
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7412484
Strona www: http://www.hotelsolar.com.pl
Email mragowo@hotelsolar.com.pl

Opis

Ten atrakcyjny Hotel znajdujący się w Mrągowie wita gości pięknymi widokami na jezioro Czos oraz oferuje możliwość doskonałego wypoczynku.
Usytuowany w romantycznym ogrodzie HOTEL*** SOLAR PALACE SPA & Wellness dysponuje 60, indywidualnie wyposażonymi pokojami gościnnymi. Z balkonu można podziwiać wspaniały widok na okolicę lub delektować się odświeżającym drinkiem podawanym w barze. Na terenie ogrodu znajduje się piękny staw, nad który można spacerować lub organizować grilla.
Po uczestnictwie w spotkaniu lub innym wydarzeniu odbywającym się w obiekcie, jest możliwość zagrania w bilard z nowo poznanymi znajomymi lub oglądania telewizji w zaciszu własnego pokoju. Teren wokół HOTEL*** SOLAR PALACE jest miejscem typowo rekreacyjno-wypoczynkowym. Miejsce to jest wyjątkowo urokliwe, ciche i spokojne. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zmniejszyć tempo dnia codziennego.

W obiekcie

HOTEL*** SOLAR PALACE to wymarzone miejse do zorganizowania oryginalnych konferencji, zapewniające splendor Państwu prezentacjom. Posiadamy dwie sale konferencyjne:
Sala Portretowa
    powierzchnia: 60m2
    długość: 8m
    szerokość: 5m
    wysokość: 3,5m                     
Sala Zimowa
    powierzchnia: 144m2
    długość: 12m
    szerokość: 12m
    wysokość: 5m
Każda sala konferencyjna zawiera: profesjonalny rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny o wymiarach 3 m x 2, 30 m, głośniki (20 głośników w suficie i 4 narożne, co daje pełną kwadrofonię), komplet przyłączy multimedialnych. Rzutnik multimedialny umożliwia różnego rodzaju prezentacje z komputera, nagrywanie prezentacji itp. W sali konferencyjnej możliwy jest odbiór dwóch platform cyfrowych: Cyfry + i Cyfrowego Polsatu. Jest też samodzielne stanowisko dla osoby prowadzącej szkolenie (miejsce na sprzęt). Nad salą konferencyjną jest usytuowany duży balkon, który też można zagospodarować wg. potrzeb.
Wyposażenie:
    nagłosnienie,
    mikrofon bezprzewodowy,
    rzutnik folii,
    ekran,
    mównica,
    flipchart,
    obsługa techniaczna.

Strefa Spa&Wellness jest odpowiedzią na potrzeby naszych Gości. Gwarantujemy wspaniały odpoczynek dla każdego. Strefa Spa to trzy nowoczesne gabinety umożliwiające wykonywanie zabiegów na twarz i ciało oraz masaży. Łagodne wnętrza gabinetów mają działanie relaksujące i wyciszające. Bazujemy na profesjonalnych liniach kosmetyków Aroma Derm oraz Cuccio Naturale, które sprawdzają się również u osób cierpiących na alergię.Kompleksowe linie produktów naturalnych spełniają oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Łączą w sobie najwyższą jakość, profesjonalizm i standardy, zapewniając kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.
Strefa Wellness obejmuje kryty basen średniej wielkości wyposażony w jacuzzi, na którym organizujemy aqua aerobic z  instruktorem i lekcje pływania dla dzieci. Kolejną atrakcją jest strefa saun-przestrzeń obejmująca pomieszczenia z prysznicami, pokój relaksacyjny, toalety oraz trzy rodzaje saun. Ponadto w pełni wyposażona siłownia oraz nowość w naszym regionie- komora krioskopowa.


Zobacz również (62)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook