Hotelarze rywalizowali w żeglarskich zmaganiach

XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy zakończyły się zwycięstwem załóg z Hotelu Robert’s Port **** Lake Resort & SPA i Hotelu Zamek Ryn ****.  Zmagania hoteli i firmy z branży HoReCa odbyły się w dniach 2-4 września 2018 w Mikołajkach.

To jedyne tego rodzaju wydarzenie branży, które odbywa się cyklicznie od 2002 roku. Regaty rozgrywane były w dwóch kategoriach Harmony Polish Hotels oraz w klasyfikacji generalnej. Ponadto zawodnicy walczyli o puchar Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Żeglarskie zmagania odbywały się na wodach jeziora Mikołajskiego, ale atrakcji nie brakowało również na lądzie, gdzie Bartbo przenosił wszystkich uczestników wydarzenia do wirtualnej rzeczywistości.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła załoga nr 2 Hotelu Robert’s Port, tuż za nimi uplasowała się drużyna Bartbo, zaś trzecie miejsce zajęła załoga nr 2 Hotelu Robert’s Port. W tzw. patronackiej klasyfikacji regat, czyli hoteli zrzeszonych, triumfowała załoga hotelu Zamek Ryn a drugie i trzecie miejsce zajęły załogi Hotelu Amax. Puchar IGHP trafił do załogi nr 2 z hotelu Robert’s Port.