Usługi Turystyczne MAZUR

Adres: Krutyń 36B
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 89 6723489
Strona www: http://www.mazurkrutyn.com
Email biuro@mazurkrutyn.com

Opis

Konferencja nad Krutynią

W sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego położony jest  nowo wybudowany obiekt Mazur. Bliskość lasu i rzeki Krutyni sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko na wypoczynek, ale również na biznesowe spotkanie.

Położenie naszego obiektu, bliskość wody i lasu doskonale nadaje się na zorganizowanie różnego rodzaju imprez integracyjnych oraz szkoleniowych. Obiekt posiada salę szkoleniową na 50 osób, która jest wyposażona w rzutnik multimedialny, odtwarzacz CD - DVD, ekran oraz flipchart.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży hotelarsko – gastronomicznej jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla każdej firmy. A dobrze zorganizowany wyjazd szkoleniowy połączony z programem integracyjnym to gwarancja sukcesu.

Wszystkie nasze oferty są przygotowywane indywidualnie dostosowane do potrzeby naszego klienta.

Na pobyty integracyjne udzielamy specjalne rabaty - Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę

Obiekt Mazur powstałym w 1999 roku. Budynek zawiera 27 pokoi 2-osobowych oraz 4 pokoje 1-osobowe, restaurację, oranżerię oszkloną z Sat-TV oraz taras na świeżym powietrzu, gdzie Państwo możecie delektować się ciszą i spokojem przy domowych wypiekach i dobrej filiżance kawy.

Na terenie posesji znajduje się budynek, w którym mieści się mieszkanie 6-cio osobowe. Składa się ono: na piętrze 3 pokoje 2-osobowe, 2 łazienki ( prysznic, WC ) natomiast na dole znajduje się aneks kuchenny wyposażony w podstawowe urządzenia , naczynia i Sat-TV.

Teren dookoła obiektów jest upiększony kwiatami i krzewami. Na terenie znajduje się zadaszona altana oraz miejsce na ognisko co umożliwia organizowanie ognisk, biesiad grillowych oraz spotkań przy muzyce.

Poza tym dla gości, którzy lubią wakacje na tle natury dysponujemy polem namiotowym i kampingowym oraz budynkiem, gdzie znajdują się prysznice i toalety. Teren jest ogrodzony i posiada bezpłatny parking dla samochodów. 

Główne dania naszej restauracji opierają się na domowych przysmakach które od lat trafiały na stoły mieszkańców Warmii i Mazur. Dla utrzymania pełnej jakości, nasze potrawy przygotowujemy ze świeżych produktów.

W cenie Państwa pobytu oferujemy śniadania w godzinie od 8:00 - do 10:00.

Sale konferencyjne

Nazwa sali Liczba miejsc Wymiary Klimatyzacja
Teatr
Podkowa
Bankiet
Biznes
Dł. Szer. Wys. TAK/NIE
50 40 NIE

 

Obiekt posiada salę szkoleniową na 50 osób, która jest wyposażona w rzutnik multimedialny, odtwarzacz CD - DVD, ekran oraz flipchart.

 


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook