W warmińskiej stolicy

Położony w sercu Warmii i Mazur biznesowy hotel o międzynarodowym standardzie usług posiadający kompleks klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni 800 m2. Warmiński Hotel&Conference to idealne miejsce do organizacji wszelkich spotkań biznesowych: od sympozjów przez konferencje po eventy.

Nowoczesny hotel biznesowy, który dysponuje 133 komfortowo wyposażonymi pokojami typu Standard, Superior, Business Class oraz Executive. Położony jest niedaleko centrum Olsztyna i w pobliżu ważnych traktów komunikacyjnych – DK16, drogi wylotowej na S7 oraz trasy do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach - a także centrów handlowych: Aura Centrum i Galerii Warmińskiej.

Obiekt posiada 8 klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni 800m2 wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia.

Warmiński Hotel & Conference świadczy usługi na międzynarodowym poziomie. Dania serwowane w hotelowej restauracji to połączenie światowego kulinarnego kunsztu z regionalnym smakiem Warmii i Mazur. Z kolei po dniu wypełnionym pracą Warmiński Hotel & Conference oferuję swoim gościom Strefę Wellness z sauną i salą fitness.


 

 

facebook