Loty balonami

Adres: Krzyżany 4
11-520 Ryn
Nr tel.: +48 601434343
Strona www: http://lotybalonami.com.pl
Email balony@ballooning.pl

Opis

FIRST CLASS BALLOONING jest rodzinną firmą od dwudziestu pięciu lat specjalizującą się w lotach balonami na ogrzane powietrze zarówno w Polsce jak i za granica. Jesteśmy organizatorem lotów balonami kameralnymi od jednej, dwóch osób na pokładzie, po największe pasażerskie balony na 16 osób.
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, zwłaszcza, że loty odbywają się o brzasku lub o zachodzie słońca w najpiękniejszych regionach Polski Północnej –latamy nad Mazurami, Biebrzańskim Parkiem Narodowym oraz Puszczą Białowieską. Lądowanie balonu zgodnie z piękną tradycja sięgającą 1783 roku celebrujemy lampką szampana i imiennym certyfikatem.
Szefem pilotów jest Dariusz Brzozowski – jeden z najbardziej doświadczonych komercyjnych pilotów balonowych w Polsce z ogólnym nalotem 3000 godzin w powietrzu, rekordzista Polski w locie na wysokość balonem na ogrzane powietrze, który osiągnął zawrotna wysokość 30.000 tysięcy stop/10.000 metrów nad poziomem ziemi, instruktor balonowy, latający balonami zawodowo w Polsce i Australii ,odznaczony przez Niemiecką Federację Balonową medalem za zasługi podczas akcji ratowania międzynarodowej załogi balonu , uczestnik Mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz jeden z czterech Polaków, którzy przelecieli kontynent australijski balonem na ogrzane powietrze z zachodu na wschód w 1988 roku.
Oddajemy do dyspozycji Państwa umiejętności i sprzęt najwyższych lotów. Dysponujemy największymi w Polsce balonami na ogrzane powietrze, mogącymi pomieścić w koszu maksymalnie do 16 osób. Posiadamy także tzw. Cloud Hoppera czyli balon jedno osobowy oraz balon o specjalnym kształcie przeznaczonym pod ekspozycje reklamowe. Na raz możemy podstawić 7 naszych balonów z obsługą na następujące ilości osób: (16, 14, 12, 10, 8, 6, 4) .
Warunki wykonania lotów: Loty odbywają się o poranku około dwie godzin po wschodzie słońca oraz późnym po południem na około dwie godziny przed zachodem słońca przy następujących warunkach atmosferycznych: -prędkość wiatru poniżej 4m/s -brak opadów, burz, gęstej mgły.

 


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook