"Pensjonat Wileński" **

Adres: ul. Wileńska 8a
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7412837
Strona www: http://pensjonatwilenski.pl
Email pensjonat@pensjonatwilenski.pl

Opis

Pensjonat Wileński położony jest w uroczym Mrągowie, nad rzeką Dajna, pomiędzy jeziorami Czos i Juno. Otoczenie pensjonatu to osiedle domków jednorodzinnych, okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna. Jednocześnie blisko stąd do centrum miasta, jednej z pięciu plaż miejskich i do amfiteatru w którym latem odbywają się koncerty festiwalowe.
Pensjonat jest czynny przez cały rok. Dysponujemy komfortową bazą noclegową – 37 miejsc w 15 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, lodówką, TV i Internetem. Na życzenie Gości zapewniamy całodziennie wyżywienie. Realizujemy również specjalne życzenia kulinarne – potrawy dla dzieci, diabetyków, wegetarian i inne.

W obiekcie

ZAPRASZAMY W PODRÓŻ PO MAZURACH O KAŻDEJ PORZE ROKU, Z NAMI POCZUJESZ JE NA WŁASNEJ SKÓRZE, W SERCU I DUSZY, ZRELAKSUJESZ SIĘ, I WRÓCISZ…. PO WIĘCEJ…
Promujemy zasadę, że mazury można zwiedzać w sposób aktywny, o każdej porze roku, ponieważ warunki i walory przyrodnicze, klimatyczne i pozycja Mazur, jako „Zielonych Płuc Polski” pozwala na pełne korzystanie z tego naturalnego daru.
JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ:
Aktywną zawodowo,
chcesz relaksu i odpoczynku,
oczyścić swoje ciało i duszę,
żądną mocnych wrażeń,
spragnioną adrenaliny,
Ciekawą dziejów historycznych,
Która nie może lub nie chce brać urlopu latem,
!!! TO ZAPRASZAMY CIĘ NA TWÓJ WEKEND !!!

Gastronomia

Restauracja Pensjonatu Wileńskiego
Oferuje bogate i różnorodne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy Państwu wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej, specjały regionalne, dania z grilla oraz potrawy wegetariańskie, a także kuchnię domową. Ponadto na specjalnie życzenie Gości przyrządzimy danie dostosowane do indywidualnej diety, np. dla diabetyków. Zapewniamy smakowite desery i pyszne ciasta, które samodzielnie pieczemy w naszej kuchni. A dla dzieci polecamy specjalne menu – potrawy delikatne, pyszne, zdrowe i atrakcyjnie podane. Naszym Gościom zapewniamy całodzienne wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje. Proponujemy śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego z zimnymi przekąskami i daniami gorącymi. Wieczorem zapraszamy Państwa do naszego baru z piwem i kolorowymi drinkami.

Lokalizacja na mapieAdres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook