Gościniec Molo - Andrzej Wądołowski

Adres: ul. Jeziorna 1 B
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7418700
Strona www: http://www.gosciniecmolo.pl
Email info@gosciniecmolo.pl

Opis

Nasz hotel istnieje od 2007 i roku usytuowany jest przy promenadzie biegnącej dookoła jeziora Czos, niedaleko centrum Mrągowa.
Hotel zachowany jest w stylu staromazurskim, co wyróżnia nas na tle ofert, które prezentują inne hotele. Stwarza to niezapomnianą atmosferę do wypoczynku na mazurach, podziwiania przepięknej panoramy naszego jeziora, która widoczna jest z pokoi gościnnych i tarasów restauracyjnych. Oddajemy do dyspozycji gości pokoje o wysokim standardzie.
Polecamy podróż po okolicznych szlakach turystycznych; do Świętej Lipki, Reszla, Gierłoży. Szczególne obcowanie z naturą gwarantuje spływ kajakowy rzeką Krutynią. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na noclegi, wakacje, konferencje i szkolenia na Mazurach.
Restauracja MOLO zaprasza na dania kuchni mazurskiej i światowej. Organizujemy wesela, konferencje, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

W obiekcie

POSIADAMY TRZY SALE ZE SPRZĘTEM MULTIMEDIALNYM NA 20, 80 i 160 OSÓB.
DOŚWIADCZENIE -SPECJALNE CENY - WACHLARZ ATRAKCJI - DOGODNA LOKALIZACJA - to wszystko dla grup powyżej 15 osób.


Podczas organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i wyjazdów integracyjnych proponujemy Państwu szereg aktywności, które uatrakcyjnią takie właśnie spotkanie.
Proponujemy i organizujemy:
Ogniska i kolacje grillowe. Nawet w zimę - dla grup od 15 do 180 osób. Dziczyzna i tradycyjne dania biesiadne, świeżo przygotowane na kamiennym grillu lub nad ogniskiem. Organizujemy zespoły regionalne, biesiadne i szantowe.
Aqua Atrakcje: rejsy łodzią , spływy kajakowe, wypożyczalnia łódek i rowerów wodnych. Na życzenie skuter wodny czy łódź motorowa zapewni moc holowanych atrakcji. Dla miłośników żagli organizujemy regaty.
Przejażdżki wozami lub saniami po okolicznych lasach z możliwością degustacji tradycyjnej nalewki i kiełbaski.
Wieczory Tematyczne. Motyw, który wybierzesz przygotujemy w najmniejszych szczegółach ; hawaii party, disco polo, lat 70-tych, PRL-U, kowbojski, kawalerski, panieński itp.
Poligon – powojskowe hektary piasków, bagien i lasów idealnie nadają się na gry terenowe, manewry i inscenizacje. W niedalekiej okolicy od hotelu, dla Państwa przyjedzie naprawdę ciężki sprzęt. Proponujemy amfibie, wozy bojowe, transportery opancerzone, terenowe, quady. Posiadamy również szeroką gamę zabaw rekreacyjno – sportowych m.in. paintball.


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook