Ach! Mazury

Adres: ul. Leśna 1
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 87 4216022
Strona www: http://www.achmazury.pl
Email

Opis

Ach! Mazury to konferencyjny obiekt położony w malowniczej części Mikołajek, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego w bliskim sąsiedztwie Puszczy Piskiej. Do centrum miasta jest zaledwie 5 minut spacerem, jednak usytuowanie na spokojnych obrzeżach daje poczucie kameralnej atmosfery. Idealna lokalizacja zapewnia znakomite warunki do pracy oraz umożliwia łatwy dostęp do okolicznych atrakcji.

Do dyspozycji Gości jest 26 komfortowych pokoi, z których rozciąga się niezapomniany widok na Jezioro Mikołajskie oraz Puszczę Piską. Stanica posiada salę konferencyjną oraz parking. W sąsiedztwie znajduje się plaża, wiata do grillowania i miejsce na ognisko.

Ach! Mazury to idealne miejsce do realizacji konferencji czy szkoleń. Do dyspozycji Gości jest sala dla 50 osób, wyposażona w sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz CD/DVD, flipcharty, Wi- Fi. Malownicze usytuowanie obiektu sprawia, że to doskonałe miejsce, aby zrelaksować się i zregenerować siły po spotkaniu służbowym podczas wspólnego ogniska czy grilla. Integracji Gości z pewnością pomoże wspólny spływ kajakowy albo rejs łódkami po przepięknych mazurskich jeziorach.


Zobacz również (54)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook