Hotel "Anek" ***

Adres: ul. Roosevelta 25 A
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7427120
Strona www: http://www.hotelanek.pl
Email marketing@hotelanek.pl

Opis

Hotel nad jeziorem Czos
W malowniczej części Mrągowa nad brzegiem jeziora Czos znajduje się Hotel Anek, w którym warto się zatrzymać i odpocząć. Proponujemy Państwu miejsce o komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Hotel Anek gwarantuje wysoki standard oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

W obiekcie

Sale konferencyjne i szkoleniowe
Posiadamy 3 sale konferencyjne:
    Sala duża - ca 260 metrów kwadratowych, klimatyzowana,
    Sala mała - ca 60 metrów kwadratowych
    Pokój spotkań biznesowych - ca 16 metrów kwadratowych
Wyposażenie sal konferencyjnych:
    Rzutnik multimedialny
    Ekran
    Nagłośnienie
    Flipchart
    Laptop

 

Zakwaterowanie

Elegancja
Elegancki wystrój wnętrz w pełni oddaje charakter, jaki posiada to miejsce. Z każdego pokoju podziwiać można wspaniały widok na jezioro Czos. Hotel Anek posiada 52 pokoje dwuosobowe, 2 trzyosobowe oraz 5 apartamentów. W naszej ofercie znajdą Państwo również pokoje w pełni wyposażone dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Hotel w centrum
Hotel umiejscowiony jest w bliskiej odległości od centrum miasta oraz bezpośrednio nad brzegiem jeziora Czos. Dogodne usytuowanie Hotelu daje gwarancję ciszy oraz stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku.
Z uwagi na położenie w sercu Mazur, Mrągowo jest wyśmienitą baza wypadową do najciekawszych miejsc województwa, takich jak: Mikołajki, Giżycko, Kętrzyn, Święta Lipka, Ryn, Reszel, Puszcza Piska.

Gastronomia

Rodzinna atmosfera
W przestrzennej restauracji Hotelu Anek panuje przyjemna, rodzinna atmosfera, a obsługa serwuje doskonałe dania kuchni mazurskiej.
Oferujemy wybór dań na zimno i ciepło, przygotowanych według tradycyjnych polskich przepisów. Istnieje także możliwość przygotowania dań, których nie ma w MENU. Dodatkowo, w restauracji organizujemy wyjątkowe uroczystości.
Do dyspozycji gości: drink-bar, Grill, ogródek piwny z widokiem na jezioro, windy, parking. Posiadamy również dwie sale konferencyjne.


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook