Hotel Habenda **

Adres: Krutyń 42
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 89 7421218
Strona www: http://www.habenda,com
Email info@habenda.com

Opis

Konferencje nad Krutynią
Hotel Habenda** to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie położony w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Przez naszą miejscowość przepływa rzeka Krutynia, stanowiąc najciekawszy z odcinków najpiękniejszego szlaku wodnego w Polsce, a nawet w Europie. Urzekająca krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, a także czyste powietrze, składniki swoistego mikroklimatu, oraz cisza to doskonała odskocznia od codzienności i bodziec do mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku, pracy twórczej, organizacji szkoleń lub imprez integracyjnych. W spędzeniu tego czasu pomożemy profesjonalnie i z rodzinną troskliwością, zapewniając komfortowe warunki noclegowe. Oferujemy spływy kajakowe i wypożyczalnie rowerów wraz z profesjonalnym serwisem. Posiadamy strzeżony parking i miejsca garażowe. W pobliskiej stadninie (ok 2 km) można jeździć konno bez względu na stopień umiejętności. Nasza smaczna kuchnia sprosta wybrednym podniebieniom i apetytom.

 

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
29 pokoi 2-osobowych (niektóre z możliwością dostawki),
3 pokoje 1-osobowe,
Pokoje znajdują się w dwóch budynkach położonych w odległości 30 m od siebie. Są przytulne i wygodnie urządzone. Wszystkie pokoje z SAT/TV posiadają pełny węzeł sanitarny.
Uprzejmie informujemy, że doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 12:00.
Ponadto w obiekcie:
restauracja ze smacznymi potrawami, drink bar, bilard, sauna, sala fitness, sala konferencyjną (150m2), 2 garaże, miejsce na ognisko, grill, strzeżony parking, wypożyczalnia kajaków i rowerów bezpłatny dostęp do Internetu WIFI w recepcji i restauracji.

 

Lokalizacja

Hotel Habenda** położony jest w miejscowości Krutyń przy trasie Mrągowo - Ruciane-Nida. Obiekt oddalony jest 50 m od rzeki i 1,5 km od jeziora Mokrego i Krutyńskiego. Jest dobrą bazą wypadową do ciekawych miejsc zabytkowych i turystycznych. Bliższe informacje uzyskacie Państwo na miejscu. Nasze okolice znane są z przepięknych tras wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.

Lokalizacja na mapie


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook