Z Mazur do Kolonii

RYANAIR otwiera nowe połączenie lotnicze Olsztyn-Mazury-Kolonia. Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedzielę począwszy od 7 listopada 2019 r.

Już od dziś można rezerwować przeloty do i z Kolonii aż do marca 2020 roku. Z okazji ogłoszenia nowej trasy RYANAIR zaproponuję pasażerom specjalną promocyjną cenę od 65 PLN w jedną stronę (promocja trwa do północy 14 czerwca na stronie ryanair.com)

"Linie lotnicze Ryanair są naprawdę bardzo zadowolone, mogąc ogłosić otwarcie nowej trasy z Olsztyna do Kolonii jako część naszej rozszerzonej zimowej siatki połączeń. Nasi klienci z północno-wschodniej części Polski mogą już od dziś rezerwować miejsca na tych lotach. Z tej okazji ogłaszamy promocyjne ceny od 65 PLN za podróż w jedną stronę ale trzeba się śpieszyć bo tak tanie bilety będą dostępne tylko do północy w piątek 14 czerwca"- powiedziała

Olga Pawlonka, Manager Sprzedaży i Marketingu Ryanair.

"Dwa kilometry autostrady zawiodą Cię donikąd, dwa kilometry pasa startowego otwierają drogę na cały świat - powtarzam tę złotą myśl w wyjątkowych sytuacjach, związanych z funkcjonowaniem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Taką szczególną chwilą jest dla mnie inauguracja każdego nowego połączenia z lotniska w Szymanach. Także i teraz, kiedy otwieramy połączenie z Kolonią"- powiedział Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Aktualny rozkład lotów sprawdzić można na stronie internetowej Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury www.mazuryairport.pl

Źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury.

facebook