Staropolska gościnność na styku Warmii i Mazur

Biznesowy obiekt położony na styku Warmii i Mazur. Wyjątkowy klimat tworzą XVI-wieczny pałac z 5-hektarowym parkiem, zabudowania folwarczne z XIX wieku oraz prawie 300 ha łąk, pól, lasów i stawów. Pałac i Folwark Galiny to synonim polskiej gościnności.

Pałac i Folwark Galiny dysponuje 85 miejscami noclegowymi w 37 pokojach. Pokoje pałacowe utrzymane są w stylu dworskim, pokoje w folwarku mają klimat rustykalny. Każde z wnętrz posiada indywidualny wystrój.

Unikalna architektura i atmosfera Pałacu i Folwarku Galiny stanowią znakomitą oprawę dla wszelkiego rodzaju spotkań od szkoleń przez konferencje po firmowe integracje. Obiekt dysponuje 5 salami o różnej wielkości. Ogromna powierzchnia całego majątku daje nieograniczone możliwości przy organizacji imprez.

Pałac i Folwark Galiny oferuje szereg możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno w zabytkowym kompleksie jak i na świeżym powietrzu. Stadnina Koni Galiny proponuje lekcję jazdy konnej, przejażdżki bryczkami lub wozem po terenie otaczającym majątek. Ponadto, goście mogą skorzystać z kortów tenisowych o nawierzchni ceglastej, stawu kąpielowego i strzelnicy wiatrówkowej na świeżym powietrzu.

Wielkim atutem Pałacu i Folwarku Galiny jest kuchnia. W restauracji zabytkowego majątku ziemskiego można skosztować przygotowanych na wysokim poziomie dań z uwzględnieniem kulinarnych tradycji regionu. Potrawy przyrządzane są z własnych ekologicznych upraw oraz wytwarzanych w majątku wędlin, serów i domowych przetworów.