Radcy prawni zintegrują się na Ziemi Mrągowskiej

Atrakcje turystyczne Ziemi Mrągowskiej pomogą w integracji radców prawnych z całej Polski. Prawoznawcy spotkają się w dniach 10-13 września 2020 r. w Mikołajkach podczas X Spotkania Integracyjnego Radców Prawnych „Mazury – Cud Natury”.

Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych wybrała Pojezierze Mazurskie na miejsce X Spotkania Integracyjnego Radców Prawnych „Mazury – Cud Natury”. Znawcy prawa będą nocować w Mikołajkach, w Hotelu „Amax” i Stanicy „Ach Mazury”, członków Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z pełni mazurskich atrakcji, m.in. z jachtów (Wielkie Jeziora Mazurskie), kajaków (spływ Krutynią) czy rowerów. Dodatkowo do dyspozycji pozostaną hotelowe atrakcje takie jak baseny, sauny oraz jacuzzi.

Wybór Ziemi Mrągowskiej na miejsce spotkania znawców prawa z całej Polski przez Komisję Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych potwierdza fakt, że Mazury to nie tylko atrakcyjny region wypoczynkowy, ale również biznesowa destynacja.

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie: https://kirp.pl/m-a-z-u-r-y-c-u-d-n-a-t-u-r-y-2/
 

fot. Ach! Mazury


 


 

facebook