EXPOse Your Travel Business

Turystyka biznesowa, aktywna, medyczna i przyjazdowa-wokół tych zagadnień będzie skupiałą się tematyka I edycji biznesowych targów turystycznych w Ostródzie. Tourism and Events Expo zaplanowano na początek października!

Inspirowane największymi targami turystycznymi w Europie- IBTM odbywającymi się w Barcelonie mają się kojarzyć z niecodzienną ofertą umożliwiającą nawiązanie kontaktów biznesowych oraz wyjątkowym podejściem do branży turystycznej w Polsce. W swojej nazwie odwołują się do ekskluzywnego pociągu z lat 50-tych łączącego kraje EWG ze Szwajcarią – Trans-Europ-Express. Już w październiku w Ostródzie odbędzie się Tourism and Events Expo!

TEE to I edycja biznesowych targów turystycznych odbywających się w Expo Arena w Ostródzie, drugim największym Centrum Targowo – Konferencyjnym w Polsce i największym w północnej Polsce.

Tourism and Events Expo to przede wszystkim formuła B2B, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę zarówno gościom z Polski, jak i zagranicy. Organizator planuje pozyskać około 100 wystawców, którymi będą hotele z całej Polski, centra kongresowe, hale sportowo-rekreacyjne lub widowiskowe, muzea oraz biura promocji miast, regionów i krajów.

Odwiedzający (Hosted Buyers - HB) to głównie agencje eventowe, biura podróży organizujące wyjazdy biznesowe i motywacyjne, firmy konferencyjne i szkoleniowe, touroperatorzy z Euroregionu Bałtyk, tj. Danii, Rosji, Litwy, Szwecji, jak również przedstawiciele biur podróży z Holandii, Niemiec, Białorusi, Łotwy, Estonii, Finlandii, Norwegii, Czech czy Słowacji. Nowością na rynku polskim będzie organizacja profesjonalnej giełdy Hosted Buyers, podczas której wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych na zaaranżowanych spotkaniach.

Tematyka TEE będzie skupiała się wokół takich zagadnień, jak: turystyka biznesowa (rynek MICE – Meetings, Incentives, Conferences, Events), turystyka medyczna i przyjazdowa. Tourism and Events Expo to również zachęta dla Hosted Buyers do odwiedzenia Polski nie tylko ze względu na jej walory krajobrazowe, ale także jako atrakcyjnego miejsca do uprawniania aktywnej turystyki. Dzięki wzbogaceniu tematyki o turystykę dla seniorów, impreza będzie doskonałą okazją dla hoteli
do rozszerzenia swojej oferty o nową grupę odbiorców.

Tourism and Events Expo odbędzie się 08-09 października 2015 roku w Expo Arena w Ostródzie.

Pobierz katalog

facebook