Łotysze odwiedzili Convention Bureau Masuria

Przedstawiciele branży turystycznej z Łotwy odwiedzili Convention Bureau Masuria. Warmia i Mazury podczas spotkania zostały zaprezentowane gościom jako region o wielu obliczach.

Przedstawiciele branży turystycznej z Łotwy gościli z wizytą w Convention Bureau Masuria. Łotysze byli zainteresowani Warmią i Mazurami nie tylko jako idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku, ale również jako regionem przyjaznym biznesowi.

Podczas wizyty goście z Łotwy poznali między innymi szczegóły pracy Convention Bureau Masuria jako rekomendowanego biura turystyki biznesowej w regionie. Ponadto, na przykładzie Czterogwiazdkowego Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej Łotyszom został przedstawiony system ceryfikacji informacji turystycznej w Polsce. Nie zabrakło również informacji o atrakcyjności inwestycyjnej regionu. Łotysze przekonali się, że „Mrągowo the best country to invest”.

Wizyta odbyła się w czwartek 5 listopada 2015 roku. Convention Bureau Masuria liczy na to, że spotkanie zaowocuje nawiązaniem współpracy nie tylko w sferze turystyczej, ale również kulturalnej i gospodarczej.