LOT chce rozwinąć przemysł spotkań na Mazurach

Przyjazny klimat dla przemysłu spotkań, bogata oferta obiektów turystyki biznesowej oraz portal będący kompendium wiedzy o konferencjach, szkoleniach czy targach o odbywających się w regionie. Mazury to region przyjazny biznesowi zapewnia Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”.

Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska, jedno z największych stowarzyszeń zajmujących się rozwojem turystyki w naszym regionie chce rozwinąć przemysł spotkań na Mazurach. W 2014 roku ruszył portal turystyki biznesowej KonferencjeMazury.com. Strona internetowa wciąż jest rozbudowywana, gdyż docelowo witryna ma zawierać prezentacje obiektów turystyki biznesowej, aktualne informacje o konferencjach, szkoleniach czy targach odbywających się w regionie oraz stanowić kompendium wiedzy o mazurskim przemyśle spotkań.

Budowa portalu stanowi pierwszy krok w szeregu planowanych działań, które mają sprawić, że region zostanie zauważony przez potencjalnych organizatorów konferencji, szkoleń, seminariów czy warsztatów, a także przyczynkiem do nawiązania bliższej współpracy Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” z organizatorami i usługodawcami przemysłu spotkań.

-Mazury są atrakcyjne turystycznie, ale nie zostały jeszcze w pełni odkryte przez przemysł spotkań.- twierdzi prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”, Robert Wróbel. – Chcemy, aby nasze działania przyczyniły się do wyboru regionu jako atrakcyjnej destynacji do organizowania spotkań biznesowych.- dodaje prezes LOTu.

Portal KonferencjeMazury.com zawiera kalendarz przemysłu spotkań na Mazurach, listę tłumaczy z regionu, organizatorów szkoleń, imprez integracyjnych czy eventów, a także prezentację obiektów biznesowych należących do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”.

Osoba odpowiedzialna za turystykę biznesową

Ewelina Krzywosz

biuro@konferencjemazury.com

www.KonferencjeMazury.com

 

Projekt "Convention Bureau Masuria" dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

facebook