Konferencje wśród mazurskich jezior

Doskonale przygotowany zarówno na gwar spragnionych wody i słońca turystów, jak i wszystkich podróżujących służbowo, którzy chcą w rytm szumu bezkresnych fal mazurskich jezior oddać się pracy.

Hotel Mazury*** położony jest w jednym z największych turystycznych kurortów Wielkich Jezior Mazur- Giżycku. Obiekt składa się z trzech budynków położonych na ogrodzonej posesji w odległości 200 metrów od jeziora Kisajno oraz 2 km od centrum miasta.

Hotel Mazury*** dysponuje trzema salami konferencyjnymi doskonałymi zarówno do wszelkiego rodzaju konferencji czy szkoleń, jak również na kameralne biznesowe spotkania. Wieloaspektowa oferta obiektu doskonale wpisuje się w potrzeby podróżujących służbowo pracowników większości firm istniejących na polskim i zagranicznym rynku.

Hotel Mazury*** proponuje nie tylko miejsce do pracy, ale również odpoczynku. Klimatyzowana restauracja poleca szeroki wybór tradycyjnych polskich specjałów oraz dań kuchni europejskiej. A bogata oferta usług SPA ma za zadanie zapewnienie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

Hotel Mazury*** to pomysł na udaną konferencję.

 

facebook