Konferencje w szuwarach

Idealne miejsce dla osób kochających wodę. Pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Stwarza odpowiednie warunki do przyswajania wiedzy w ciszy i spokoju oraz rekreacji po pracy...w szuwarach.


Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Akademicki Związek Sportowy położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo - konferencyjny, oferujący największą bazę sportowo-rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA w tym regionie Polski.

COSA AZS Wilkasy dysponuje ponad 500 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie. Urokliwa przyroda, sprzyjający klimat, położenie na Szlaku Wilekich Jezior Mazurskich, a także komfortowo wyposażone wnętrze hotelu, zaplecze konferencyjne tworzą doskonałe warunki do przeprowadzenia szkoleń, konferencji oraz imprez integracyjnych przez cały rok.

Cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne (w tym trzy klimatyzowane), pozwalają na organizację zarówno kameralnego spotkania, jak i konferencji dla ponad 300 osób. Wszystkie sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Ponadto o zadowolenie gości dba doświadczony personel, który służy pomocą w planowaniu wydarzenia, logistyce i realizacji każdej konferencji, kładąc nacisk na elastyczność, kreatywność i najwyższy poziom serwisu.

Obiekt posiada własny port, który przystosowany jest do przyjęcia 200 jednostek pływających. Ponadto, COSA AZS Wilkasy posiada własną wypożyczalnie sprzętu wodnego i sportowego. COSA AZS Wilkasy specjalizuje się w organizacji regat dla firm, które łączone są z niezapomnianymi koncertami w Tawernie Rozbitek.