Konferencja pod znakiem gwiazd

Hotel oferujący duże przestrzenie konferencyjne mające nieograniczone możliwości aranżacyjne. Obiekt posiadający rozbudowaną strefę relaksu i wypoczynku. Hotel Mrągowo Resort & Spa**** to znakomity wybór nie tylko w podróży służbowej ale i wspaniałe miejsce na udaną konferencję czy szkolenie.

Hotel Mrągowo Resort & Spa **** może sprostać potrzebom grup liczących od 10 do 320 osób. W obiekcie dostępnych jest siedem wielofunkcyjnych klimatyzowanych sal, z których trzy można ze sobą połączyć tworząc przestrzenie odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom. Hotel oferuje również pokoje konferencyjne, idealne do mniejszych spotkań czy prezentacji.  Całe zaplecze konferencyjne wyposażone jest w najnowsze technologie.

 

Teatr

Podkowa

Bufet zasiadany

Klasa

Bankiet zasiadany

Piska

65

35

30

40

-

Borecka

75

40

35

45

-

Romincka

150

100

70

125

-

P+B+R

320

170

120

200

-

Sala A

40

30

25

35

15

Sala B

35

20

15

20

10

Sala C

35

20

15

20

10

Sala EBR

-

-

14

-

-

 

 

Hotel Mrągowo Resort & Spa**** oferuje kompleksową organizację spotkań firmowych. 214 pokoi dwuosobowych stwarza możliwość przeprowadzenia kilkudniowych konferencji dla wszystkich uczestników. Hotel oferuje również szereg atrakcji w postaci wieczorów tematycznych czy imprez plenerowych, które zapewnią skuteczną integrację. Na terenie Mrągowo Resort & Spa ****  jest 5 kortów tenisowych, pole do mini golfa, wypożyczalnia sprzętu turystycznego i hotelowa plaża. Duży teren pozwala na zorganizowanie integracji na świeżym powietrzu w formie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Duże zaplecze konferencyjne, oferta basenów oraz bogaty program zabiegów Spa & Wellness pozwala zachować harmonię pomiędzy pracą a wypoczynkiem.

Obiekt położony jest nad jeziorem Czos w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i spacerowych Mrągowa obok Festiwalowego Amfiteatru, gdzie obywają się znane w Polsce i za granicą letnie festiwale: Piknik Country, Mazurska Noc Kabaretowa czy Festiwal Kultury Kresowej.  

 

 

facebook