Konferencja i wypoczynek na mazurskim szlaku

Masuria Hotel & SPA**** to nowoczesne centrum konferencyjno-wypoczynkowe ukryte pośród mazurskich lasów nad jeziorem Isąg. Miejsce pozwalające skutecznie połączyć pracę z wypoczynkiem.

W niewielkiej miejscowości na Mazurach położonej na zachodnim brzegu jeziora Isąg, na wschód od jeziora Łoby znajduję się Masuria Hotel & SPA****. Nowoczesne wnętrzna obiektu w otoczeniu nieskazitelnej natury rezerwatu przyrodniczego „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce” sprawiają, że to idealne miejsce dla tych, którzy szukają miejsca zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Obiekt dysponuje 162 miejscami w przytulnych pokojach oraz apartamentach. Hotelowa restauracja serwuje międzynarodowe menu, ale nie brakuje również dań z mazurskimi akcentami.
Masuria Hotel & SPA**** posiada nowoczesne centrum konferencyjne, w skład którego wchodzą cztery klimatyzowane sale, z czego największa Sala Złota ma m330 m2 z możliwością modułowego podziału na 3 mniejsze.

Masuria Hotel & SPA****
swoim gościom proponuje pracę połączoną z odrobiną luksusu w centrum Wellness&Spa, które jest esencją przyjemności oraz regeneracji sił witalnych. Niewątpliwymi walorami położenia hotelu są cisza i spokój oraz nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku. Zaplecze rekreacyjne obejmuje jezioro z prywatną plażą. Obiekt jest przyjazny zwierzętom.