Convention Bureau Masuria prezentuje katalog!

Ma format A4 i 73 strony, na których można znaleźć informacje o regionie i 30 podmiotach z Warmii i Mazur reprezentujących sektor MICE. Convention Bureau Masuria prezentuje pierwszy oficjalny katalog turystyki biznesowej województwa warmińsko-mazurskiego.

W pierwszym oficjalnym katalogu turystyki biznesowej Warmii i Mazur znalazło się 30 podmiotów z województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród nich hotele, obiekty konferencyjne czy firmy eventowe. Przy każdym z obiektów znajduje się krótki opis w języku polskim, angielskim oraz najważniejsze, z punktu widzenia meeting plannera, informacje – ilość sal konferencyjnych wraz z wymiarami oraz pojemnością, a także zdjęcia obiektu. W publikacji można znaleźć również informacje o Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury czy Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur Expo Mazury S.A.

- Postawiliśmy przede wszystkim na jakość wydania. Estetyczny i przejrzysty układ stron. Ze względu na to, że jest to pierwsza oficjalna publikacja prezentująca obiekty i usługi konferencyjne województwa rozszerzyliśmy prezentację każdego podmiotu o dużą liczbę zdjęć, znacznie więcej niż w innych publikacjach tego typu. Jesteśmy regionem z dużym potencjałem jeżeli chodzi o turystykę biznesową, ale nie jesteśmy kojarzeni z nią. Dlatego też, tak ważna była obrazowa prezentacja regionu poprzez znajdujące się tu obiektu.  – mówi Robert Wróbel, prezes LOT
Katalog obiektów i usług konferencyjnych województwa warmińsko-mazurskiego został wydany w ramach realizowanego przez Lokalną Organizację Turystyczną "Ziemia Mrągowska" projektu pod nazwą "Convention Bureau Masuria" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.