CBM na Tourism and Events Expo

Giełda Hosted Buyers, 2000 spotkań biznesowych, liczne grono wystawców i gości, ciekawe prelekcję - tak w skrócie można podsumować Tourism and Events Expo. Dwudniowe targi jak magnes przyciągnęły do Expo Areny w Ostródzie przedstawicieli branży turystyki biznesowej. Podczas wydarzenia nie zabrakło Convention Bureau Masuria.

Warmia i Mazury to destynacja biznesowa a nasi partnerzy oferują atrakcyjne pakiety biznesowe przekonywali na stoisku Convention Bureau Masuria przedstawiciele biura. Podczas targów CBM wzięło również udział w licznych rozmowach z przedstawicielami hoteli o potrzebie funkcjonowania w regionie biura turystyki biznesowej.

O idei istnienia profesjonalnego podmiotu odpowiedzialnego za promocje Warmii i Mazur jako idealnego miejsca do zorganizowania konferencji, szkolenia i eventu opowiadał również prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” Robert Wróbel w swoim wystąpieniu „Convention Bureau Masuria-moda czy konieczność”. Dwudniowe targi przyczyniły się do nawiązania nowych kontaktów i znajomości, które mamy nadzieje zaowocują długofalową współpracą.

 

Projekt "Convention Bureau Masuria" dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

facebook