Biznesowy zakątek na Warmii i Mazurach

Na Warmii i Mazurach, w sąsiedztwie Olsztyna, stolicy regionu, ukryte nad jeziorem pośród warmińsko-mazurskich lasów znajduje się Zalesie Mazury Active Spa.

Zalesie Mazury Active Spa to obiekt wypoczynkowo - konferencyjny, którego 3,5 ha teren rozpościera się pomiędzy jeziorem Orzyc Wielki a rzeką Pisą. Położony jest 3 km na wschód od Barczewa, rodzinnego miasteczka polskiego kompozytora Feliksa Nowowiejskiego, na południe od DK16 stanowiącej komunikacyjny kręgosłup Warmii i Mazur.

Firmowe spotkania pośród mazurskich lasów
Zalesie Mazury Active Spa to idealne miejsce na korporacyjne wyjazdy konferencyjno-szkoleniowe. Obiekt oferuje 200 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach hotelowych i posiada pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 555 m2, które są przygotowane do przyjęcia grup uczestników o różnej wielkości i zorganizowania w nich wydarzeń o rozmaitym charakterze.

Teambuilding na Mazurach
Zalesie Mazury Active Spa to obszerny teren leśny idealny do zaplanowania dopasowanego do potrzeb grupy programu integracyjnego. To również możliwość zorganizowania firmowej biesiady grillowej przy ognisku, uroczystej kolacji w kilku przystosowanych do tego celu salach restauracyjnych przy muzycznej oprawie zespołu lub profesjonalnego DJ’a. Specjalnością Zalesia jest profesjonalnie zorganizowany spływ kajakowy po okolicznych jeziorach i rzece Pisa.

Biznes w SPA
Zalesie Mazury Active Spa zachęca do łączenia przyjemnego z pożytecznym. Obiekt zaprasza podróżujących służbowo do skorzystania z rozbudowanej bazy rekreacyjnej oraz wstąpienia do Krainy Relaksu Spa. Czas spędzony w strefie Wellness i na basenie zrelaksuje Was i nastroi pozytywnie wobec nowych biznesowych wyzwań.

 

facebook