Z Mazur na Mundial 2018 w Kaliningradzie

Doskonała propozycja dla miłośników piłki nożnej oraz Krainy Tysiąca Jezior. Port lotniczy Olsztyn-Mazury przygotował ofertę charterową, dla wszystkich którzy chcieliby polecieć z Mazur do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Dokładnie za miesiąc w Rosji rozpocznie się wielkie piłkarskie święto. Po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Europie Wschodniej. Będzie to już XXI edycja Mundialu. Mieszkańcy Warmii i Mazur, jak i turyści odwiedzający region mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej na ten czas oferty Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Międzynarodowe lotnisko to połączenie nowoczesnej architektury z regionalną stylistyką. Port oddalony jest od Kaliningradu o 150 km. Mundial 2018 odbędzie się w dniach 18 czerwca – 15 lipca 2018 roku.

Fot. FIFA

TERMIN ROZGRYWEK W KALININGRADZIE

16 czerwca

Chorwacja - Nigeria

22 czerwca

Serbia- Szwajcaria

25 czerwca

Hiszpania - Maroko

28 czerwca

Anglia - Belgia

Fot. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury posiada pełną infrastrukturę do obsługi rejsów stałych, czarterów oraz General Aviation. Droga startowa o wymiarach 2500 x 45 metrów wyposażona w radiowy system nawigacyjny (ILS I kategorii) zapewnia doskonałe warunki do startów oraz lądowań wszystkich typów statków powietrznych. Terminal pasażerski posiada pełną separację funkcjonalną podróżnych przylatujących i odlatujących, zarówno strefie Schengen, jak również Non-Schengen, wraz z dostępem do restauracji oraz sklepów duty free.

Źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, opracowanie: CBM.

facebook