Wojciech Malajkat poleca Mazury!

Mazury to Biznes - to hasło ogólnopolskiej kampanii promocyjnej, która ruszyła w kwietniu tego roku i ma za zadanie promować potencjał gospodarczy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Twarzą kampanii został mrągowianin Wojciech Malajkat.To pierwsza kampania informacyjno-promocyjna naszego regionu na tak wielką skalę.

Obejmuje ona promocję w telewizji, radiu, prasie, internecie, działania PR w Polsce i zagranicą, w mediach społecznościowych,  spoty video, wywiady z biznesem i samorządowcami oraz wizyty studyjne dziennikarzy.

Celem kampanii jest dotarcie do jak największej liczby liderów opinii, inwestorów i profesjonalistów, odbiorców polskich usług oraz turystów biznesowych. Przekonujemy w niej, że Mazury to coś więcej niż turystyka. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich jest regionem atrakcyjnym pod względem możliwości rozwoju biznesu, posiadającym przewagę konkurencyjną nad innymi regionami Polski, gdzie z sukcesem można prowadzić i rozwijać biznes. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.mazurytobiznes.pl oraz śledzenia kampanii na Facebooku i Instagramie MazurytoBiznes.

Kampania promocyjna „Mazury to Biznes” to część projektu promocji gospodarczej „7 Cudów Mazur”, którego celem jest wypracowanie oferty gospodarczej regionu, integrację i koordynację jednostek odpowiedzialnych za obsługę inwestora oraz wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu.

Oprócz kampanii promocyjnej, głównymi działaniami projektowymi są:
- stworzenie mazurskiego systemu obsługi inwestora dla całej krainy wielkich jezior
- utworzenie portalu, na którym przedsiębiorca znajdzie informacje gospodarcze dla całego regionu
- wizyty studyjne przedsiębiorców i dziennikarzy z zagranicy
- organizacja cyklu konferencji biznesowych „Mazury to Biznes”, najbliższa odbędzie się we wrześniu w Mrągowie.

Projekt realizowany jest w partnerstwie Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie  z 11 samorządami z obszaru krainy wielkich jezior , tj. Gminą Miasto Giżycko, Gminą Giżycko, Gminą Miłki, Gminą Orzysz, Gminą Ruciane-Nida, Gminą Mikołajki, Gminą Miasto Mrągowo, Gminą Mrągowo, Gminą Ryn, Gminą Węgorzewo, Gminą Pisz, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Źródło: www.mragowo.pl

facebook