Wiosna na Mazurach zaczyna się w Ostródzie

Powitaj wiosnę z Expo Mazury! Weź udział w jedenastej edycji kiermaszu Zielona Arena i znajdź inspirację do zmian w swoim ogrodzie! Odwiedź Ostródę w trzeci weekend marca!

W imprezie powinni wziąć udział nie tylko miłośnicy kwiatów, właściciele ogrodów, amatorzy aranżowania balkonów i tarasów, ale wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć, jakie rośliny wybrać o tej porze roku znajdą coś dla siebie w trzeci weekend marca podczas Zielonej Areny w Expo Mazury.

Podczas targów dostępna będzie bogata oferta produktów, akcesoriów, narzędzi i maszyn ogrodniczych, małej architektury, krzewów i drzew owocowych, roślin, sadzonek, cebul kwiatowych, a także rękodzieło związane z wiosenną porą roku. Ponadto podczas imprezy zaprezentowana zostanie strefa regionalnej żywności, przypraw i innych produktów regionalnych związanych z najbardziej radosną porą roku.

Expo Mazury zapewnia, że zadba o to, by kolejna, wiosenna odsłona wydarzenia Zielona Arena była jeszcze bardziej interesująca dla zwiedzających, a frekwencja jeszcze wyższa niż podczas poprzedniej edycji.

Źródło: Expo Mazury, Opracowanie: CBM.

 

facebook