Vital Sport Arena

Jesteś miłośnikiem zdrowego stylu życia? Nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności sportowej? A może szukasz inspiracji do zdrowego odżywiania? Te targi są dla Ciebie! Będzie gorąco, będzie moc! Od 8 do 9 grudnia 2018 r. w Expo Mazury w Ostródzie celebrujemy zimę w sportowym outficie! Trzy, dwa, jeden… Ruszamy!

Targi Vital Sport Arena zostaną podzielone na cztery strefy: sport, zdrowie, porady i konsultacje oraz rywalizacja. W sekcji sportowej biegacze, rowerzyści, triatloniści, korzystający z siłowni i klubów fitness oraz fani pozostałych rekreacji na świeżym powietrzu będą mieli możliwość znaleźć odpowiednią odzież sportową i obuwie.

Wystawcy zaprezentują również sprzęty i akcesoria sportowe oraz sprzęty do sportów ekstremalnych. Sekcja zdrowotna pozwoli odwiedzającym zapoznać się z tematem dietetyki u dorosłych oraz dzieci. Dla osób aktywnych sportowo zaprezentowana zostanie oferta suplementacji i cateringu dietetycznego. Zaprezentowane zostaną również zagadnienia dotyczące pielęgnacji i kosmetyki ciała.

Podczas wydarzenia odbędzie się kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej. Sekcja Porad i Konsultacji poświęcona zostanie rehabilitacjom i masażom.Odbędą się także zajęcia "Aktywny senior" oraz dotyczące sportów ekstremalnych. Dodatkowymi atrakcjami będą I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej, Expo Ostróda Cup U-11, Mistrzostwa MMA Warmii I Mazur Time of Master.

Źródło: vitalsportarena.pl

facebook