Stanica kajakowa na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Mikołajki nazywane są żeglarską stolicą Polski. Jednak ta nazwa całkowicie nie oddaje charakteru kurortu położonego na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Mikołajki to mekka wodniaków. I chociaż wydaje się to dosyć dziwne, prócz mariny i portów znajduje się tutaj również nowoczesna stanica kajakowa. Owszem, po jeziorze trudniej wiosłować niż po rzece, ale nie jest to niemożliwe!

Ach! Mazury Stanica Mikołajki to nowoczesny obiekt z kameralną atmosferą o najwyższym standardzie usług. Tu biznes doskonale komponuje się z naturą, tworząc spójną całość. To nie czterogwiazdkowy hotel, lecz po prostu stanica wodna, która oferuje coś zupełnie odmiennego, a przez to cenniejszego!

 

Ach! Mazury Stanica Mikołajki powstała z dbałością o detale i z miłości do natury. Obiekt wkomponowany w mazurski krajobraz, z dala od ścisłego centrum, które oferuje wszystko, co daje tętniąca życiem w letnim sezonie żeglarska stolica Polski. I mimo gwaru od maja do września nie należy się obawiać, że zgubimy się w tej letniskowej miejscowości. Wszak, ulica Kajki to całe Mikołajk!

facebook