Rekomendacje Poland Convention Bureau

Firmy specjalizujące się w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów, podróży motywacyjnych w Polsce, a także polskie biura marketingu miejsc mogą starać się o rekomendacje od Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

PCB POT czeka na zgłoszenia tylko do 25 października br. Rekomendacje mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego. Przyznawane są na dwa lata, po czym niezbędne jest przedłużenie polegające na powtórzeniu procedury aplikacji.

Podmioty, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Dodatkowo rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się 4 grudnia br. w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do podsumowań a także przekazania planów promocyjnych PCB POT na następny rok.

Regulamin Rekomendacji PCO

Regulamin Rekomendacji ITC

Regulamin Rekomendacji CBx

Źródło: PCB POT, opracowanie: CBM.

facebook