Ostra integracja

 

Fot. Paweł Jakubowski

 

Zapach prochu, huk wystrzałów i możliwość poznania oraz przetestowania długiej i krótkiej broni różnych kalibrów. Integracja na strzelnicy to propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych a także ciekawa i oryginalna forma rekreacji.

Zdrowa rywalizacja sportowa sprzyja w budowaniu i umacnianiu pozytywnych cech zespołu, daje niepowtarzalną możliwość bliższego poznania ludzi oraz poprawienia relacji pomiędzy współpracownikami. Skok adrenaliny podczas pierwszego kontaktu z bronią palną odsłania nowe umiejętności i predyspozycje oraz nieznane dotąd cechy charakteru. Strzelectwo to także świetny test i ćwiczenie na koncentrację.

 

Impreza integracyjna na strzelnicy obejmuje szkolenie z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią, a także trening celnego strzelania do tarczy. Oferta może być zarówno elementem wzbogacającym scenariusz danego wydarzenia, jak i samodzielną atrakcją.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa doświadczony instruktor strzelectwa sportowego — Paweł Jakubowski, który jak sam podkreśla, dąży do przekazania swojej wiedzy innymi miłośnikom różnego rodzaju pistoletów, rewolwerów czy karabinków, a także kształtowania pozytywnego wizerunku broni palnej.

Kontakt:

Paweł Jakubowski
strzelectwomragowo@gmail.com
kom. 695 442 060

Strzelectwo Sportowe Mrągowo

 

Sprawdź ofertę!

Pakiet VIP

Pakiet Bojowy

facebook