Misja przyjazdowa firm ze Skandynawii

Mrągowo wspiera biznes

7 Cudów Mazur to projekt promocji gospodarczej obszaru Wielkich Jezior Mazurskich, którego głównym założeniem jest promocja lokalnego biznesu, zarówno w kraju jak i za granicą, budowa sieci współpracy  pomiędzy przedsiębiorcami oraz instytucjami samorządowymi i otoczenia biznesu, a także zwiększanie ekspansji lokalnych firm na rynkach zagranicznych.

Co zakłada projekt?

W ramach projektu zostanie utworzony System Informacji Gospodarczej, czyli portal internetowy zbierający w jednym miejscu informacje gospodarcze regionu. W urzędach zostanie uruchomiony System Obsługi Inwestora i Eksportera, w których przedsiębiorcy będą mogli uzyskać kompleksowe informacje dotyczące inwestowania w danej gminie. Dodatkowo w ramach projektu zostanie uruchomiona ogólnopolska kampania promocyjna, zorganizowany cykl konferencji dla biznesu oraz zagraniczne i krajowe misje gospodarcze.

Spotkanie dla przedsiębiorców

W dniach 16-17 października,  w ramach misji gospodarczej, Mrągowo odwiedzą przedsiębiorcy ze Szwecji i Danii. Podczas spotkań z władzami miasta oraz mrągowskim biznesem, przedstawiciele skandynawskich firm zaprezentują swój potencjał oraz będą mieli okazje nawiązać cenne kontakty.

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedsiębiorców do uczestnictwa w spotkaniu, w tym w szczególności w sesjach B2B (Business to Business), które odbędą się w środę 17 października 2018  w Hotelu Solar Palace w godzinach 17-19.  (Mrągowo ul.  Jaszczurcza Góra 22,24,)

Po spotkaniach zaplanowana jest uroczysta kolacja, na którą również serdecznie zapraszamy. W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu lub w razie pytań prosimy o kontakt z panią Julią Sydorowycz 
Telefon: 570614665
Email:
julia@gmsynergy.com.pl

lub Urzędem Miejskim w Mrągowie, p. Magda Maślanka tel. 721 630 555

Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: www.mragowo.pl

facebook