Mazury HoReCa już w maju

Prezentacja nowoczesnej oferty produktów, akcesoriów, usług i rozwiązań dla szeroko pojętej branży gastronomicznej i hotelarskiej w jednym miejscu. Już w maju Mazury HoReCa festiwal smaków zagości w Expo Mazury.

Wydarzenie o nowoczesnym podejściu do branży gastronomicznej i hotelarskiej, skupiające się na organizacji dwustronnych, aranżowanych spotkań (Business Fast Date) pomiędzy wystawcami a profesjonalnymi odwiedzającymi – giełdy Hosted Buyers. Impreza, w której udział powinni wziąć właściciele i dyrektorzy hoteli oraz restauracji, dyrektorzy technicznych obiektów, kierownicy działów oraz szefowie kuchni.

Mazury HoReCa festiwal smaków to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz trendami gastronomicznymi i hotelarskimi oraz miejsce idealne do porównania ofert handlowych i zawierania nowych kontraktów. Podczas wydarzenia odbywać się będą także branżowe prelekcje, szkolenia, pokazy oraz konkursy kulinarne.

Dlaczego warto wziąć udział w Hosted Buyers?

Program Hosted Buyers obejmuje m.in. bezpłatne uczestnictwo w bezpośrednich spotkaniach branżowych z wystawcami, nocleg w pokoju 2-osob. w hotelu 4-gwiazdkowym w okolicy Ostródy (możliwość dopłaty do pokoju 1-osob.), transport, catering oraz bankiet. Expo Mazury przyjmuje zgłoszenia do dnia 29.02.2016 r.

Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele branży HoReCa, organizatorzy planują pozyskanie około 100 firm, którymi będą producenci żywności oraz jej dystrybutorzy, eksporterzy i importerzy, producenci wyposażenia hotelu i gastronomii, architekci, firmy związane z branżą IT, firmy świadczące usługi dla hoteli oraz media.

Mazury HoReCa festiwal smaków zagości w Expo Mazury odbędzie się 13-14 maja 2016 roku w Expo Mazury w Ostródzie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mazuryhoreca.pl.

 

facebook