Mazury HoReCa już w kwietniu!

Już niebawem największe wydarzenie w branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej w północno-wschodniej Polsce - Mazury HoReCa!

Mocnym punktem wydarzenia Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne, w których biorą udział zarówno profesjonaliści, jak i uczniowie szkół gastronomicznych. Podczas tej edycji targów odbędzie się trzecia edycja "Master Challenge" (obecnie pod nazwą "Master Challenge by Schöller") oraz konkursów "Gęsina w Restauracji" i "Drób na Polskim Stole". Uczestnicy poprzednich edycji będą walczyć o obronę tytułów, zostaną też wyłonione kolejne młode talenty kulinarne. Podczas Mazury HoReCa 2018 odbędzie się ponadto nowy konkurs kierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Marszałek objął ponadto swoim patronatem Strefę Regionów, w której pojawią się przedstawiciele regionów Polski z najlepszymi lokalnymi produktami.

Druga edycja wydarzenia została tematycznie poszerzona o cukiernictwo i piekarstwo. Ta inicjatywa była związana z rosnącym zainteresowaniem branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi i deserami. Spotkała się z pozytywnym odbiorem, zatem będzie kontynuowana w 2018 roku.

Źródło: Mazury HoReCa

Mazury HoReCa to: szeroka oferta dostawców dla branży, znani szefowie kuchni, profesjonalni kupujący z całej Polski. Formuła B2B targów Mazury HoReCa opiera się na krótkich umawianych spotkaniach biznesowych wystawców z potencjalnymi kontrahentami (Hosted Buyers). Taka formuła umożliwia bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą do zainteresowanych odbiorców, nawiązanie nowych kontaktów, podpisanie pierwszych umów. Podczas Mazury HoReCa 2017 blisko stu profesjonalnych kupujących spotkało się z wystawcami. Zaowocowało to wieloma nowymi relacjami, udanymi transakcjami, a także nowatorskimi pomysłami biznesowymi. Do Programu Hosted Buyers są zaproszeni restauratorzy, szefowie kuchni, hotelarze, właściciele piekarni i cukierni z całej Polski.

Trzecia edycja targów odbędzie się w dniach 17-18.04.2018r. w Expo Mazury w Ostródzie (warmińsko-mazurskie).

Źródło: Newsletter czasopisma Restauracja.

 

facebook