II Kongres Przyszłości

Potężna dawka wiedzy, inspiracji i motywacji. II Kongres Przyszłości odbędzie się na początku czerwca w Olsztynie. Podczas największego tego typu wydarzenia nie tylko na Warmii i Mazur, ale także w północno-wschodniej Polsce spotkają się wybitne osobistości i znani prelegenci, którzy podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą.

Tegoroczne przedsięwzięcie podzielone będzie na kilka bloków tematycznych:
- „Gospodarka” - o tym jak rozwijać nasz region, jak wykorzystać jego mocne strony dyskutować będą znani w Polsce i regionie specjaliści. Znajdzie się miejsce dla czołowej branży Warmii i Mazur – turystyki i hotelarstwa. Nie zabraknie rozmów o wyzwaniach stojących przed firmami rodzinnymi.
- „Technologie i rozwiązania przyszłości” - spotkamy tam influencerów znanych z Youtuba; porozmawiamy m.in. o technologiach w firmach i innowacjach w animacji komputerowej, o rozwijającym się dynamicznie e-sporcie i gamingu. Dowiemy się jak jeszcze lepiej wykorzystać Social Media i jak robić dobre video firmowe.
- „Warsztaty dla kobiet” - to przede wszystkim dawka wiedzy, rozwiązań i inspiracji. „Życiowy balans”, „Piękna i Szczęśliwa w każdym wieku” – to tylko niektóre z tematów, jakie będą rozwijane podczas warsztatów. Wyjątkowe wywiady ze znanymi w Polsce kobietami oraz pasjonujące panele tematyczne zatrzymają wszystkie Panie w tym bloku tematycznym na pewno na dłużej.
- „Podejmij wyzwanie” - poświęcony zdrowemu i aktywnemu życiu. Spotkamy znanych z internetu i pierwszych stron gazet coachów, trenerów, pozytywnie zakręconych ludzi, którzy zmotywują do trwałych zmian, dzięki których będziemy żyć piękniej.

Organizatorami II Kongresu Przyszłości są Grupa WM oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. II Kongres Przyszłości odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2018 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.Więcej informacji na stronie internetowej www.kongresprzyszlosci.pl

Źródło:www.warmia.mazury.pl

facebook