Dobry Hotel operatorem hotelu Mikołajki

Trójmiejska sieć Dobry Hotel oficjalnie poinformowała o dołączeniu do niej mazurskiego, pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki.

Zlokalizowany na Ptasiej Wyspie hotel należący do Grupy Inpro jest już dziesiątym z aktualnie zarządzanych przez trójmiejskiego operatora. Jednocześnie, hotel Mikołajki staje się drugim w portfolio DH obiektem w standardzie pięciu gwiazdek i pierwszym położonym w Krainie Tysiąca Jezior.

Hotel Mikołajki dysponuje 77 pokojami i 23 apartamentami. Powstały w 2013 roku kompleks wypoczynkowo-biznesowy składa się z 2 budynków, które połączono przeszklonym tunelem.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 3 punkty gastronomiczne oraz bogato wyposażoną Strefę SPA & Wellness Decus Aquae. W jej ofercie znajduje się szeroka gama zabiegów odprężających i pielęgnacyjnych. Odwiedzający mogą również korzystać ze strefy basenowej oraz Świata Saun, w którym zlokalizowane są, m.in. sauna sucha i mokra, sauna infra red, misy do moczenia stóp, łaźnia błotna oraz podgrzewane ławy.

Goście biznesowi mogą z kolei docenić przestrzeń konferencyjną, na którą przeznaczono aż 580 m2. Składają się na nią 3 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne i restauracja.

Hotel Mikołajki powiększa portfolio Dobrego Hotelu jako trzeci obiekt w 2018 roku. W ostatnich miesiącach trójmiejski operator otworzył w Zakopanem Hhotel Aquarion oraz hotel Altus w Poznaniu. W nadchodzącym kwartale sieć powiększy się jeszcze o zlokalizowany we Wrocławiu Best Western Premier Hotel City Center i powstający na gdańskiej Wyspie Spichrzów hotel Deo Gdańsk Old Town.

Źródło: e-Hotelarz.pl

facebook